Kód : 8564351
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
PLAVKY A VÝBAVA NA VOD. GYMN. A AQUABIKE

Aquabike Vario športový balíček WATERFLEX

WATERFLEX
DECATHLON.SK
749.99 - %

od

749.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
749.99 - %
Avant0Maintenant749.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
VYZDVIHNÚŤ NA PREDAJNI ZA 1 HODINU
Aquabike Vario je ľahký a nastaviteľný, určený na pravidelné bicyklovanie na aquabiku v bazéne. Aquabike Vario s hmotnosťou 12 kg, rukoväťou na prenášanie a veľmi komplexným nastavením je ideálnym bicyklom do bazéna, ak sa chcete udržať v kondícii, schudnúť a zlepšiť si kardio!

VÝHODY

Hmotnosť 12 kg.
Možnosť nastavenia Nastavenie výšky a hĺbky umiestnenia sedla a riadidiel.

TECHNICKÝ POPIS

Športový balíček

Stojan na fľašu: na odloženie fľaše a hydratáciu kedykoľvek počas cvičenia. Termo fľaša 0,6 l: dvojitá stena na udržanie teploty horúcich alebo studených nápojov počas niekoľkých hodín. Športový uzáver na stlačenie, aby ste sa mohli napiť len jednu rukou. Hermetické uzatváranie proti rozliatiu. Potravinová neškodnosť: Bez bPA, bez ftalátov, bez toxínov.
Pohodlné sedlo: ergonomický tvar sedla vodného bicykla bol navrhnutý pre obe pohlavia a zabraňuje odieraniu.

Rám z eloxovaného hliníka

Hlavnou vlastnosťou hliníka je jeho ľahkosť (dvakrát ľahší ako nehrdzavejúca oceľ). Spoločnosť Poolstar, vybavená veľkokapacitnou automatizovanou linkou, ponúka vylepšenú kvalitu eloxovania: kvalitu vhodnú na použtie v mori. Následne sa nanesie farebná úprava s výberom pigmentov špeciálne zvolených na získanie požadovaného odtieňa a jeho dlhej životnosti.

Pedále so zabudovaným nastaviteľným odporom

Pedále ADS so zabudovaným nastaviteľným odporom. Umožňujú prispôsobenie si námahy a nastavenie intenzity. Pre väčšie pohodlie sa dajú používať naboso. Sú navrhnuté z ultra ľahkej a odolnej zliatiny.

Komplexné nastavenie

Prispôsobenie postave: nastavenie výšky a hĺbky sedla a riadidiel. Hladina vody: nastavenie výšky nôh na aquabiku.

Hĺbka používania, povrch bazéna a rozmery bicykla

Hĺbka: 110 až 150 cm. Plastový bazén, bazén s fóliou, kachličkový bazén. Ošetrenie chlórom, brómom, elektrolýza soli. Rozmery bicykla: 95 × 55 × 155 cm.

Pohodlie používania

Ergonomický tvar sedla vodného bicykla bol navrhnutý pre obe pohlavia, zabraňuje odieraniu a prináša pohodlné mäkké sedenie. Pedále s penou pre použitie naboso. Popruhy na pedáloch sú vystužené mäkkou penou.

Odvod vody

Expresný odvod vody: vďaka systému perforácie rámu zaručujú naše aquabiky expresný odvod vody. Voda z nich vytečie za niekoľko sekúnd, vďaka čomu sa z bazéna ľahko vyberú.

Silikónové kolieska a stabilizačné podložky

Waterflex zvolil pevné a odolné silikónové kolieska na uľahčenie vkladania aquabiku do vody bez zanechania šmúh na dne bazéna. Aby sa optimalizovala bezpečnosť a jednoduchosť používania, dôraz sa kládol na kvalitu ložísk, čím sa zvyšuje plynulosť pri prenášaní (tlačením aquabiku pred vami). Biele silikónové prísavky poskytujú vynikajúcu stabilitu a dokonalú priľnavosť k podlahe bez akéhokoľvek rizika.

Zobraziť viac Zobraziť menej

ZLOŽENIE/RADY

Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.

NAŠE ZÁVÄZKY

Záruka 2 roky na kovový rám, 6 mesiacov na opotrebovateľné diely.

VAŠE HODNOTENIE