BEH NA LYŽIACH

Vitajte vo svete bežeckého lyžovania. Bežecké lyžovanie alebo inak nazývaný beh na lyžiach je nádherný zimný šport, ktorý môžete praktizovať celoročne, aj keď hlavná sezóna je samozrejme v zime. Je to jeden z najzdravších športov vôbec, pri ktorom zapájate takmer celé telo a trávite čas na čerstvom vzduchu.

Priľnavosť
Stabilita
Dizajn
63,99 

KLASICKÉ BEŽKY
INOVIK


Priedušnosť
Hrejivosť
Elasticita
18,99 

DÁMSKE LEGÍNY
INOVIK

Prispôsobivosť
Odolnosť
Tuhosť
18,99 

BEŽECKÉ PALICE
INOVIK


Hrejivé
Priedušné
13,99 

DÁMSKE TRIČKO
INOVIK

Bežecké lyžovanie

Bežecké lyžovanie je šport s neustále rastúcou popularitou. Je to jeden z najzdravších športov vôbec, pri ktorom zapájate rovnomerne celé telo a trávite čas na čerstvom vzduchu. Tento šport nieje tak finančne náročný ako zjazdové lyžovanie. Výbava je lacnejšia a taktiež neutrácate peniaze za skipasy. Zabežkovať si môžete na upravených tratiach v rôznych vysokohorských strediskách ale pokojne aj na poli za dedinou. Poznáme dva hlavné druhy bežeckého lyžovania a to sú klasická technika a korčuliarska technika. Ak si myslíte, že je to čisto zimný šport, ste na omyle. Je to celoročný šport, ktorý je prispôsobený aj na letnú sezónu, môžete si pozrieť našu sekciu kolieskové bežky.

Čo potrebujem na bežkovanie?

Takýto základný set pre dospelého si u nás viete vyskladať od 160€. A na úplné začiatky vám pokojne stačí oblečenie, ktoré nosíte pri behaní a rovnako je to s počtom vrstiev oblečenia. Ak však chcete mať väčší komfort netreba zabúdať na priľnavú a hrejivú spodnú vrstvu, teplú a priedušnú bundu alebo vestu a taktiež netreba zabúdať na čiapku alebo čelenku. Tak neváhajte a vyskúšajte tento nádherný zimný šport spolu s celou rodinou!