SQUASH

Vitajte vo svete squashu. V našej ponuke nájdete všetko potrebné vybavenie a doplnky na squash. Máme širokú ponuku loptičiek a squashových rakiet ale samozrejme aj oblečenie či obuv.

Obuv Speed 900 je agresívna, stabilná a vystužená na zvršku. Je ideálna pre skúsených hráčov, ktorí hľadajú rýchlosť a dynamiku, avšak nie na úkor celkového pohodlia obuvi.

Zobraziť produkt

Táto súprava obsahujúca 2 rakety SR57 100 z hliníka, 2 penové loptičky a obal vám prinesie radosť v rodine alebo medzi priateľmi a umožní vám rýchle napredovanie.

Zobraziť produkt

Tento obal na raketu vám umožní prenášať a účinne chrániť vašu raketu pred všetkými vonkajšími nárazmi.

Zobraziť produkt

Táto pomalá loptička s nízkym odrazom je ideálna na tréningy a súťaže skúsených hráčov na presklených kurtoch.

Zobraziť produkt

SQUASH


Squash patrí medzi modernejšie športy, no teší sa čoraz väčšej obľube medzi ľudmi. Je to vnútorný šport, na ktorý sú potrebné špecializované priestory. Pri hre je hráč obklopený 4 stenami, ktoré sú zroveň aj hracou plochou. Základným vybavením pre hru sú ľahké a veľmi odolné squashové rakety, ktoré sú odlišné svojím jedinečným tvarom. Okrem rakiet klasických veľkostí, nájdete u nás aj squashové rakety pre deti. Okrem rakety budete samozrejme potrebovať aj squashové loptičky, ktoré rozlíšite na základe farby a počtu guličiek na samotnej loptičke.