Od 10.12 sú naše predajne otvorené v OP režime. Výdajné miesta na predajniach sú otvorené pre všetkých.

SQUASH

Vitajte vo svete squashu. V našej ponuke nájdete všetko potrebné vybavenie a doplnky na squash. Máme širokú ponuku loptičiek a squashových rakiet ale samozrejme aj oblečenie či obuv.

Obuv Opfeel Feel 500 je prepracovaná, pružná a vybavená bočnými výstužami pre väčšiu stabilitu. Osloví skúsených hráčov hľadajúcich pohodu a pohodlie.

Zobraziť produkt

Táto súprava 2 rakiet zo 100% grafitu, loptičky s červeným bodom a príjemným obalom vám prinesie radosť v rodine alebo medzi priateľmi s pokrokom podľa vášho tempa.

Zobraziť produkt

Tento obal na raketu vám umožní prenášať a účinne chrániť vašu raketu pred všetkými vonkajším opotrebovaním.

Zobraziť produkt

Táto loptička je ideálna pre začínajúcich hráčov squashu, ktorí chcú objavovať tento šport alebo si želajú postupovať vlastným tempom.

Zobraziť produkt

SQUASH


Squash patrí medzi modernejšie športy, no teší sa čoraz väčšej obľube medzi ľudmi. Je to vnútorný šport, na ktorý sú potrebné špecializované priestory. Pri hre je hráč obklopený 4 stenami, ktoré sú zroveň aj hracou plochou. Základným vybavením pre hru sú ľahké a veľmi odolné squashové rakety, ktoré sú odlišné svojím jedinečným tvarom. Okrem rakiet klasických veľkostí, nájdete u nás aj squashové rakety pre deti. Okrem rakety budete samozrejme potrebovať aj squashové loptičky, ktoré rozlíšite na základe farby a počtu guličiek na samotnej loptičke.