Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.

SQUASH

Vitajte vo svete squashu. V našej ponuke nájdete všetko potrebné vybavenie a doplnky na squash. Máme širokú ponuku loptičiek a squashových rakiet ale samozrejme aj oblečenie či obuv.

Určená pre začínajúcich hráčov squashu, ktorí hľadajú pevnú a odolnú raketu.

Zobraziť produkt

Vďaka tejto súprave zloženej z rakety SR560 a obalu na 3 rakety si zahráte s výkonnou raketou a prenesiete si všetko, čo vám na squash treba.

Zobraziť produkt

S touto loptičkou 900 na squash 57 možno hrať všetky turnaje vrátane profesionálnych turnajov.

Zobraziť produkt

Tieto 3 pásky ochránia hlavu rakety pred nárazmi o steny počas squashu. Ideálna pre hráčov, ktorí ešte úplne nezvládajú svoje údery! 3 kusy v balení.

Zobraziť produkt

SQUASH


Squash patrí medzi modernejšie športy, no teší sa čoraz väčšej obľube medzi ľudmi. Je to vnútorný šport, na ktorý sú potrebné špecializované priestory. Pri hre je hráč obklopený 4 stenami, ktoré sú zroveň aj hracou plochou. Základným vybavením pre hru sú ľahké a veľmi odolné squashové rakety, ktoré sú odlišné svojím jedinečným tvarom. Okrem rakiet klasických veľkostí, nájdete u nás aj squashové rakety pre deti. Okrem rakety budete samozrejme potrebovať aj squashové loptičky, ktoré rozlíšite na základe farby a počtu guličiek na samotnej loptičke.