Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.

SQUASH

Vitajte vo svete squashu. V našej ponuke nájdete všetko potrebné vybavenie a doplnky na squash. Máme širokú ponuku loptičiek a squashových rakiet ale samozrejme aj oblečenie či obuv.

Raketa určená pre pokročilých hráčov squashu, ktorí hľadajú razanciu a toleranciu.

Zobraziť produkt

Vďaka tejto súprave zloženej z rakety SR560 a obalu na 3 rakety si zahráte s výkonnou raketou a prenesiete si všetko, čo vám na squash treba.

Zobraziť produkt

Tento obal na raketu vám umožní prenášať a účinne chrániť vašu raketu pred všetkými vonkajším opotrebovaním.

Zobraziť produkt

Táto loptička s nízkym odrazom a pomalou rýchlosťou je ideálna na tréning naozaj skúsených hráčov. Loptička môže byť tiež použitá na zápas v chladnom období.

Zobraziť produkt

SQUASH


Squash patrí medzi modernejšie športy, no teší sa čoraz väčšej obľube medzi ľudmi. Je to vnútorný šport, na ktorý sú potrebné špecializované priestory. Pri hre je hráč obklopený 4 stenami, ktoré sú zroveň aj hracou plochou. Základným vybavením pre hru sú ľahké a veľmi odolné squashové rakety, ktoré sú odlišné svojím jedinečným tvarom. Okrem rakiet klasických veľkostí, nájdete u nás aj squashové rakety pre deti. Okrem rakety budete samozrejme potrebovať aj squashové loptičky, ktoré rozlíšite na základe farby a počtu guličiek na samotnej loptičke.