JAZDECTVO

Vitajte vo svete jazdectva.
Decathlon založil špeciálne pre vybavenie jazdcov aj kone značku Fouganza. Na severe Francúzska pracuje 50 nadšených jazdcov, ktorí tu vyvíjajú a testujú produkty. Náš cieľ je, aby jazdectvo bolo dostupné malým i veľkým športovcom.

Obľúbené produkty

Naše jazdecké legíny 100 Light majú vďaka veľmi pružnému materiálu priliehavý strih. Diely zo sieťoviny uľahčujú vetranie a široký pás dobre drží.

Zobraziť produkt

Hľadáte príjemnú a mäkkú ohlávku? Táto štrasová ohlávka s fleecovou podšívkou je pohodlná a vďaka dvojitému prichyteniu nátylníka sa dá dobre nastaviť. V predaji s 2 m vodítkom.

Zobraziť produkt

Začínate jazdiť na koni alebo na poníkovi? Vyberte si prilbu 100: je veľmi pohodlná a ľahko nastaviteľná pomocou zadného kolieska. Najlepšia výbava keď začínate!

Zobraziť produkt

Hľadáte pre svojho koňa sieťku proti hmyzu s ochranou proti UV? Naša sieťka má oboje. Tvorí ju polotvrdá mriežka, ktorá bráni kontaktu s očami, a odnímateľný chránič nozdier.

Zobraziť produkt

JAZDECTVO

Milujete jazdectvo? Alebo máte doma malého vášnivého jazdca? Potom je pri výbere vybavenia bezpečnosť jednou z vašich najvyšších priorít. Jazdecká prilba musí byť bezpečná a pri súťažiach dobre vyzerať. Naše prilby obe kritéria spĺňajú. V laboratóriách prechádzajú tými najnáročnejšími testmi, vďaka ktorým vám môžeme zaručiť tú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Ďalším dôležitým bezpečnostným prvkom sú bezpečnostné jazdecké vesty. Okrem bezpečnosti každý jazdec ocení napríklad praktickosť materiálu, ktorý je odolnejší voči znečisteniu, z ktorého sú vyrobené nohavice detské, dámské aj pánske.
Stretneme sa za prekážkou!