POĽOVNÍCTVO

Vitajte vo svete poľovníctva.
Decathlon založil spoločnosť Solognac kde pracujú aktívni poľovníci, ktorí sa snažia plniť požiadavky všetkých poľovníkov po celom svete. Pracujú na vývoji produktov a zlepšujú ich vlastnosti. Zvažujú možnosti priemyselnej výroby v záujme vysokej odolnosti za dostupnú cenu, ktorá je pre Decathlon kľúčová.

Obľúbené kategórie
Obľúbené produkty
Zobraziť produkt

Obuv určená na všetky druhy poľovačiek do suchého počasia a na bushcraft. Odolná, pohodlná a ľahká obuv. Nie je nepremokavá.

Zobraziť produkt

Vďaka nízkej hmotnosti a voľnosti pohybu sú tieto nohavice ideálne na poľovačku v teplom počasí. Obsahujú tiež viacero zosilnení na najcitlivejších miestach.

Zobraziť produkt
Zobraziť produkt

Obuv určená na všetky druhy poľovačky do daždivého počasia aj na bushcraft. Odolná, nepremokavá a priedušná obuv.

Zobraziť produkt

Ramienka a opasok z peny hrubej 10 a 15 mm zvyšujú pohodlie. Materiál nenasáva vlhkosť.

Zobraziť produkt

POĽOVNÍCTVO


Poľovníctvo je čoraz viac rozvíjajúcim sa športom, ktorý Vám umožní dostať sa bližšie k prírode. V Decathlone nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať v ktorejkoľvek z poľovníckych disciplín: lov veľkej, alebo malej zveri, lov v lese, lov vodného vtáctva, alebo športová streľba . S našimi poľovníckymi produktmi, si užijete maximum počas Vašej poľovačky. Poľovnícke oblečenie pre mužov , ženy, alebo deti, na ochranu pred chladom, teplom alebo dažďom. Poľovnícke topánky, ponožky a doplnky, pohodlné, odolné a prispôsobené klimatickým podmienkam. Vybavenie pre psov, nevyhnutné pre našich verných spoločníkov.