NÁŠ ESHOP JE PRE VÁS OTVORENÝ NONSTOP A OBJEDNÁVKY VÁM DORUČÍME BEZPEČNE AŽ DOMOV. NAŠE PREDAJNE OSTÁVAJÚ ZATVORENÉ AŽ DO ODVOLANIA. VIAC INFORMÁCIÍ NÁJEDTE TU

Poľovníctvo

Vitajte vo svete poľovníctva.
Decathlon založil spoločnosť Solognac kde pracujú aktívni poľovníci, ktorí sa snažia plniť požiadavky všetkých poľovníkov po celom svete. Pracujú na vývoji produktov a zlepšujú ich vlastnosti. Zvažujú možnosti priemyselnej výroby v záujme vysokej odolnosti za dostupnú cenu, ktorá je pre Decathlon kľúčová.

Obľúbené kategórie
Obľúbené produkty
13,99 

Nízka obuv
Solognac


15,99 

Poľovnícke nohavice
Solognac

4,99 

Poľovnícke tričko
Solognac


36,99 

Kufrík na guľovnicu
Solognac

POĽOVNÍCTVO


Poľovníctvo je čoraz viac rozvíjajúcim sa športom, ktorý Vám umožní dostať sa bližšie k prírode. V Decathlone nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať v ktorejkoľvek z poľovníckych disciplín: lov veľkej, alebo malej zveri, lov v lese, lov vodného vtáctva, alebo športová streľba . S našimi poľovníckymi produktmi, si užijete maximum počas Vašej poľovačky. Poľovnícke oblečenie pre mužov , ženy, alebo deti, na ochranu pred chladom, teplom alebo dažďom. Poľovnícke topánky, ponožky a doplnky, pohodlné, odolné a prispôsobené klimatickým podmienkam. Vybavenie pre psov, nevyhnutné pre našich verných spoločníkov.