VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU

Poľovníctvo

Vitajte vo svete poľovníctva.
Decathlon založil spoločnosť Solognac kde pracujú aktívni poľovníci, ktorí sa snažia plniť požiadavky všetkých poľovníkov po celom svete. Pracujú na vývoji produktov a zlepšujú ich vlastnosti. Zvažujú možnosti priemyselnej výroby v záujme vysokej odolnosti za dostupnú cenu, ktorá je pre Decathlon kľúčová.

Obľúbené kategórie
Obľúbené produkty

Odolné a praktické bermudy s bočným vreckom. Polopružný pás sa prispôsobí každej postave.

Zobraziť produkt

Obuv určená na všetky druhy poľovačiek do suchého počasia a na bushcraft. Odolná, pohodlná a ľahká obuv. Nie je nepremokavá.

Zobraziť produkt

Určené do suchého počasia.Dvojité švy v rozkroku, veľmi odolné prešívanie, zosilnený zips.

Zobraziť produkt
Zobraziť produkt

Obuv určená na všetky druhy poľovačky do daždivého počasia aj na bushcraft. Odolná, nepremokavá a priedušná obuv.

Zobraziť produkt

Tieto granule sú určené ako výživa pre všetky psie rasy podstupujúce miernu fyzickú záťaž. Krmivo Adult Regular sú špeciálne vytvorené granule, ktoré psovi dodajú energiu potrebnú na 4 hodiny aktivít týždenne.

Zobraziť produkt

POĽOVNÍCTVO


Poľovníctvo je čoraz viac rozvíjajúcim sa športom, ktorý Vám umožní dostať sa bližšie k prírode. V Decathlone nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať v ktorejkoľvek z poľovníckych disciplín: lov veľkej, alebo malej zveri, lov v lese, lov vodného vtáctva, alebo športová streľba . S našimi poľovníckymi produktmi, si užijete maximum počas Vašej poľovačky. Poľovnícke oblečenie pre mužov , ženy, alebo deti, na ochranu pred chladom, teplom alebo dažďom. Poľovnícke topánky, ponožky a doplnky, pohodlné, odolné a prispôsobené klimatickým podmienkam. Vybavenie pre psov, nevyhnutné pre našich verných spoločníkov.