POĽOVNÍCTVO

Vitajte vo svete poľovníctva.
Aj pre poľovníkov si Decathlon pripravil široký sortiment kvalitných produktov. Nájdete tu množstvo oblečenia a obuvi z odolných materiálov či už do chladného a daždivého počasia, ale aj do teplého a suchého počasia. Taktiež tu nájdete aj množstvo doplnkov a vybavenia pre poľovníkov.

Ekologické maskáčové tričko zo 100 % bavlny, z toho 30 % recyklovanej. Pohodlné a tiež veľmi odolné vďaka gramáži 237 g/m². Jeho maskovací vzor vás zamaskuje v rôznych biotopoch.

Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Náš návrhársky tím vyvinul túto trezorovú skriňu na bezpečné uskladnenie 4 dlhých zbraní (alebo 2 zbraní s puškohľadom).

Zobraziť produkt

Naši návrhári a dizajnéri navrhli tieto nohavice pre ženy na lov drobnej zveri v rovinatom teréne v suchom počasí.

Zobraziť produkt

Náš návrhársky tím vyvinul tento ďalekohľad, ktorý je určený na intenzívne/náročné pozorovanie divej zveri, od svitania až po úplný súmrak.

Zobraziť produkt

POĽOVNÍCTVO


Poľovníctvo je čoraz viac rozvíjajúcim sa športom, ktorý Vám umožní dostať sa bližšie k prírode. V Decathlone nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať v ktorejkoľvek z poľovníckych disciplín: lov veľkej, alebo malej zveri, lov v lese, lov vodného vtáctva, alebo športová streľba . S našimi poľovníckymi produktmi, si užijete maximum počas Vašej poľovačky. Poľovnícke oblečenie pre mužov , ženy, alebo deti, na ochranu pred chladom, teplom alebo dažďom. Poľovnícke topánky, ponožky a doplnky, pohodlné, odolné a prispôsobené klimatickým podmienkam. Vybavenie pre psov, nevyhnutné pre našich verných spoločníkov.