Od 27.11 sú naše predajne otvorené pre NÁKUP OBUVI a zároveň slúžia ako VÝDAJNÉ MIESTA online objednávok.

POĽOVNÍCTVO

Vitajte vo svete poľovníctva.
Aj pre poľovníkov si Decathlon pripravil široký sortiment kvalitných produktov. Nájdete tu množstvo oblečenia a obuvi z odolných materiálov či už do chladného a daždivého počasia, ale aj do teplého a suchého počasia. Taktiež tu nájdete aj množstvo doplnkov a vybavenia pre poľovníkov.

OBĽÚBENÉ PRODUKTY
Zobraziť

V náročných podmienkach vás táto bunda udrží v suchu a teple do -5 °C.

Zobraziť produkt

Náš tím navrhol túto obuv na každú poľovnícku aktivitu v daždivom počasí v málo členitom teréne s malým výskytom agresívnej vegetácie.

Zobraziť produkt

Vďaka použitému materiálu môžete v týchto nohaviciach poľovať v daždi hodiny bez toho, aby ste premokli

Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Určená na pravidelné nosenie v členitom teréne s miernou vegetáciou. Nepremokavá obuv z brúsenej kože pre všetky typy poľovníckych a outdoorových aktivít.

Zobraziť produkt

Hrejivá a nehlučná bunda s jednou stranou reflexnou a druhou maskovacou.

Zobraziť produkt

POĽOVNÍCTVO


Poľovníctvo je čoraz viac rozvíjajúcim sa športom, ktorý Vám umožní dostať sa bližšie k prírode. V Decathlone nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať v ktorejkoľvek z poľovníckych disciplín: lov veľkej, alebo malej zveri, lov v lese, lov vodného vtáctva, alebo športová streľba . S našimi poľovníckymi produktmi, si užijete maximum počas Vašej poľovačky. Poľovnícke oblečenie pre mužov , ženy, alebo deti, na ochranu pred chladom, teplom alebo dažďom. Poľovnícke topánky, ponožky a doplnky, pohodlné, odolné a prispôsobené klimatickým podmienkam. Vybavenie pre psov, nevyhnutné pre našich verných spoločníkov.