Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.

POĽOVNÍCTVO

Vitajte vo svete poľovníctva.
Aj pre poľovníkov si Decathlon pripravil široký sortiment kvalitných produktov. Nájdete tu množstvo oblečenia a obuvi z odolných materiálov či už do chladného a daždivého počasia, ale aj do teplého a suchého počasia. Taktiež tu nájdete aj množstvo doplnkov a vybavenia pre poľovníkov.

OBĽÚBENÉ PRODUKTY

Náš návrhársky tím vytvoril tieto hrejivé nohavice na poľovačku na posede. Špičkové pohodlie počas zimných nocí.

Zobraziť produkt

Nepremokavá obuv z brúsenej kože pre všetky typy poľovníckych a outdoorových aktivít.

Zobraziť produkt

Určená na všetky druhy poľovačiek.

Zobraziť produkt

V samom srdci európskeho lesa náš tím navrhol túto hrejivú poľovnícku fleecovú mikinu, ktorá je šetrnejšia k životnému prostrediu.

Zobraziť produkt

Náročný horský terén. Trochu tŕnia. Nepremokavá obuv Gore-tex Vibram je určená na všetky poľovnícke aktivity v horách.

Zobraziť produkt

Hrejivá a nehlučná vesta pre poľovníkov na všetky druhy poľovačky.

Zobraziť produkt

POĽOVNÍCTVO


Poľovníctvo je čoraz viac rozvíjajúcim sa športom, ktorý Vám umožní dostať sa bližšie k prírode. V Decathlone nájdete všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať v ktorejkoľvek z poľovníckych disciplín: lov veľkej, alebo malej zveri, lov v lese, lov vodného vtáctva, alebo športová streľba . S našimi poľovníckymi produktmi, si užijete maximum počas Vašej poľovačky. Poľovnícke oblečenie pre mužov , ženy, alebo deti, na ochranu pred chladom, teplom alebo dažďom. Poľovnícke topánky, ponožky a doplnky, pohodlné, odolné a prispôsobené klimatickým podmienkam. Vybavenie pre psov, nevyhnutné pre našich verných spoločníkov.