Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.

KOLOBEŽKY

Vitajte vo svete kolobežiek. Kolobežky sú dobrým dopravným prostriedkom nielen v meste. V našej kolekcii máme kolobežky pre dospelých a deti. Na svoje si prídu taktiež milovníci freestylových kolobežiek.

Zobraziť
Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Prekonávaj vlastné limity s MF3.6. Odolná freestylová kolobežka ideálna na triky v skateparku alebo na ulici.

Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Kolobežky

Kolobežky dlho patria medzi každodennú súčasť mestskej prepravy. Dnes sa opäť kolobežky dostávajú do popredia a sú čoraz viac a viac v obľube ľudí všetkých vekových kategórií.

Pokiaľ máte radi adrenalín určite si prídete na svoje s našimi freestyle kolobežkami. Ak naopak hľadáte kolobežku na premiestňovanie sa v meste alebo na klasickú jazdu odporúčame vám naše kolobežky, ktoré nájdete v kategóriách kolobežky pre dospelých a kolobežky pre dieti a elektrické kolobežky. Ak sa chystáte jazdiť aj po nespevnených cestách, s jemnými kamienkami, odporúčame vám kolobežky aj s pridaným odpružením.

Netreba zabúdať ani na bezpečnosť a preto vám odporúčame pri jazde na kolobežke používať aj prilbu a chrániče.

Ako vybrať kolobežku pre vaše dieťa:

Výber vhodnej kolobežky pre dieťa kolobežky pre dieťa závisí od veku dieťaťa, od jeho motoriky a od miesta kde ju bude používať. V našom videu nižšie nájdete tipy a rady na správny výber kolobežky pre dieťa.