NÁŠ ESHOP JE PRE VÁS OTVORENÝ NONSTOP A OBJEDNÁVKY VÁM DORUČÍME BEZPEČNE AŽ DOMOV. NAŠE PREDAJNE OSTÁVAJÚ ZATVORENÉ AŽ DO ODVOLANIA. VIAC INFORMÁCIÍ NÁJEDTE TU

KOLOBEŽKOVANIE

Vitajte vo svete kolobežiek. Kolobežky sú dobrým dopravným prostriedkom nielen v meste. V našej kolekcii máme kolobežky pre dospelých a deti. Na svoje si prídu taktiež milovníci freestylových kolobežiek.

102,99 

Kolobežka town 7xl
oxelo


111,99 

Freestylová kolobežka
OXELO

55,99 

Kolobežka MID 5
OXELO


148,99 

Kolobežka Town 9EF
oxelo

Kolobežky

Kolobežky dlho patria medzi každodennú súčasť mestskej prepravy. Dnes sa opäť kolobežky dostávajú do popredia a sú čoraz viac a viac v obľube ľudí všetkých vekových kategórií.

Pokiaľ máte radi adrenalín určite si prídete na svoje s našimi freestyle kolobežkami. Ak naopak hľadáte kolobežku na premiestňovanie sa v meste alebo na klasickú jazdu odporúčame vám naše kolobežky, ktoré nájdete v kategóriách kolobežky pre dospelých a kolobežky pre dieti a elektrické kolobežky. Ak sa chystáte jazdiť aj po nespevnených cestách, s jemnými kamienkami, odporúčame vám kolobežky aj s pridaným odpružením.

Netreba zabúdať ani na bezpečnosť a preto vám odporúčame pri jazde na kolobežke používať aj prilbu a chrániče.

Ako vybrať kolobežku pre vaše dieťa:

Výber vhodnej kolobežky pre dieťa kolobežky pre dieťa závisí od veku dieťaťa, od jeho motoriky a od miesta kde ju bude používať. V našom videu nižšie nájdete tipy a rady na správny výber kolobežky pre dieťa.