Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.

BASKETBAL

Vitajte vo svete basketbalu. Objavte naše basketbalové koše, jedinečné lopty, funkčné oblečenie, ako aj rôznu obuv na basketbal. Pre basketbalistov chceme len to najlepšie, a preto sústredíme všetku našu energiu na vývoj nových produktov, čím sa snažíme splniť všetky vaše požiadavky a očakávania.

Obľúbené kategórie
Obľúbené produkty

Basketbalový kôš B100 pre deti a dospelých na basketbal v exteriéri. Nastaviteľný do 5 výšok od 2,20 m do 3,05 m.

Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Basketbalová lopta oficiálnej veľkosti 7 na zápasy a tréningy. Plášť zo zmesi plastu a peny ponúka dobrý kontakt s loptou a dobrú odolnosť.

Zobraziť produkt

Zobraziť produkt

Basketbal

Aj na Slovensku patrí basketbal medzi obľúbené športy - napríklad na školách, ale taktiež aj na profesionálnejšej úrovni. Basketbal je kolektívny šport s pomerne jednoduchými pravidlami, ktorý predovšetkým u detí dopomáha k získaniu všestranného pohybového základu, ale taktiež rozvíja či už u detí alebo u dospelého hráča kolektívneho ducha. Basketbal sa hráva v halách alebo na vonkajších ihriskách. Existuje aj iná varianta basketbalu - takzvaný streetball. Pravidlá streetballu vychádzajú z klasického basketbalu, avšak streetball sa hráva iba na jednej strane basketbalového ihriska, a teda sa používa iba jeden basketbalový kôš. Streetball sa hráva v počte od 1 na 1 (1 útočník a 1 obranca) až po klasický počet, a to 5 na 5 hráčov. Basketbal, ako taký patrí medzi menej nákladné športy a výstroj na tento šport je možné si zaobstarať za prijateľné ceny. Predovšetkým je potrebné basketbalové tričko alebo dres, basketbalové šortky a netreba zabúdať ani na kvalitnú a pevnú basketbalovú obuv, ktorá chráni vašu nohu pred zranením.