VOLEJBAL

Vitajte vo svete volejbalu! Každý deň naše tímy pracujú na tom, aby sme vám mohli ponúknuť výrobky pre tento váš obľúbený šport. U nás si nájde produkty každý začiatočník aj pokročilý. V ponuke je kompletné vybavenie na plážový ako aj na klasický volejbal v hale.

Aby sme uľahčili hráčom výučbu, naši inžinieri navrhli tréningovú loptu, ktorá vďaka penovému povrchu spríjemňuje kontakt s loptou počas hry!

Zobraziť produkt

VOLEJBAL

Volejbal je šport, ktorý si vyskúšal takmer každý z nás už počas školských čias. Je to klektívny šport, ktorého hlavnú výbavu tvoria volejbalová sieť a volejbalová lopta. Vieme, že mnoho ľudí si volejbal obľúbilo a ostávaju tomuto športu verní aj naďalej, a preto sa neustále sústredíme na vývoj nových produktov v tomto športe.


PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

Plážový volejbal je obľúbený hlavne v lete, keď ľudia môžu spojiť chytanie slnečných lúčov s aktívnym športovaním. Mnohokrát sa ihriská nachádzajú priamo pri vode, čo je ideálna kombinácia s týmto športom. Nie je nad to schladiť ihneď po zápase. Aby ste sa ochránili pred priamym slnkom, máme v ponuke volejbalové doplnky ako sú napríklad šiltovka či okuliare. Samozrejme nesmie u nás chýbať oblečenie vyrobené špeciálne pre plážový volejbal. Ak by ste si chceli zahrať volejbal kdekoľvek, pripravili sme si pre vás aj sety či siete, ktoré dokáže rozložiť a zložiť do pár minút takmer ktokoľvek.


HALOVÝ VOLEJBAL

Halový volejbal alebo aj klasický volejbal, tak ako ho poznáme sa hrá v telocvični či hale na pevnom povrchu. Obliekame tímy ako aj jednotlivcov, takže nie je problém vybrať si u nás dresy pre celý tím. Aby vaši hráči ladili od hlavy po päty, máme v ponuke aj ponožky, či návleky rôznych farieb. Nikto netúži mať modriny či iné šrámy po dotyku s podlahou, a preto sa sústredíme aj na výrobu tzv. kolenačiek či iných ochranných pomôcok. Každý volejbalista, ako aj volejbalistka spraví za zápas stovky prudkých pohybov, zmien strán či výskokov. Aby ľudské telo toto všetko zvládlo, je nevyhnutné mať kvalitnú obuv, ktorá vás podrží, pomôže a ochráni zároveň. A samozrejmosťou sú volejbalové lopty. Dokonca niektoré naše modely spĺňajú kritériá FIVB a sú teda vhodné aj na oficiálne zápasy či turnaje.