KEMPING

Vitajte vo svete kempingu. Chcete si užiť pobyt v prírode naplno a zároveň nestratiť svoje pohodlie? So stanmi a kempingovým vybavením od Decathlonu nie je nič ľahšie! Na výber máte z malých stanov, veľkých rodinných stanov, alebo stanov so špeciálnou technológiou Fresh and Black.

Vytvorili sme pre vás tento prútový stan s veľmi ľahkou montážou s technológiou Fresh&Black. Menej tepla a svetla v stane - sami sa rozhodnite, kedy bude budíček.

Zobraziť produkt

Náš tím pre vás vytvoril tento prútový stan, ktorý sa ľahko montuje a má predsieň, v ktorej môžete stáť. Tieto dve spálne sú ideálne na rodinné kempovanie alebo kempovanie s priateľmi!

Zobraziť produkt

Naši návrhári vyvinuli tento stan pre 2 osoby, ktorý postavíte za niekoľko sekúnd. Rýchly a praktický!

Zobraziť produkt

Pohodlný kempingový matrac so šírkou 140 cm pre 2 osoby za čo najprístupnejšiu cenu.

Zobraziť produkt

Univerzálny a veľmi pohodlný hamak, v ktorom môžete spať skoro všade! Veľmi ľahký a praktický. Nebudete strácať čas jeho montážou.

Zobraziť produkt

Kompletné a skladné riešenie pre 4 osoby. 4 sedačky sú zabudované do stola, čo zlepšuje skladnosť. Spolu môže stolovať až 6 osôb.

Zobraziť produkt

Vďaka tejto kuchynke získate pohodlie skutočnej kuchyne a budete si môcť bezpečne uložiť potraviny a riad.

Zobraziť produkt

Špičkové a veľmi pohodlné kreslo s opierkou hlavy, dvomi lakťovými opierkami a predovšetkým širokým nakláňacím a priedušným operadlom s viacerými polohami.

Zobraziť produkt

KEMPING

Kempovanie nie je len typ ubytovania, je to štýl trávenia vášho voľného času. Kempujete vždy, keď spíte aspoň jednu noc vonku, mimo váš domov, v stane, alebo v karavane. Kempovanie je často spojené s aktivitami v prírode, ako turistika a treking, splavovanie, lezenie, či rybolov. Ubytovanie v kempe môže poskytovať okrem základnej hygienickej vybavenosti aj možnosť stravovania a rôzne rekreačno-športové a kultúrno-spoločenské aktivity. Na území Slovenska je prespanie v národných parkoch, chránených krajinných oblastiach, prírodných parkoch a v národných prírodných rezerváciách upravené zákonom o ochrane prírody a krajiny. Táborenie je možné len na vyhradených miestach. Nájdite si miesto pre váš ďalší výlet do prírody, či dovolenku, na našej mape oficiálnych kempov a autokempov.