FITNES A POSILŇOVANIE

Vitajte vo svete fitnes a posilňovania. Decathlon ponúka širokú škálu produktov na fitnes. Domyos je značka Decathlonu, ktorá vyrába, inovuje a navrhuje, funkčné a inovatívne produkty, ktoré sú určené pre každého či začiatočníka alebo pokročilého nadšenca fitnes.

Zobraziť ponuku

Ideálna sada pre začiatočníkov, s možnosťou mnohých cvikov na posilňovanie bicepsov, tricepsov, deltových svalov a prsných svalov. Vďaka tyči so závitmi budete cvičiť bezpečne.

Zobraziť produkt

Kompletná súprava umožňuje množstvo cvikov na bicepsy, tricepsy, deltové a prsné svaly, chrbát a spodnú časť tela, výpady i drepy.

Zobraziť produkt

Chcete pracovať na prsných svaloch vo všetkých uhloch? V sede, v horizontánej polohe, v šikmej polohe...táto lavica s pevným operadlom vám umožní posilňovať pohodlne a komplexne prsné aj brušné svaly.

Zobraziť produkt

Čo je kardio tréning


Kardio tréning je vaším najlepším pomocníkom pri chudnutí a posilňovaní kardiovaskulárneho systému. Nemal by tak chýbať v žiadnom tréningovom pláne. Pri tejto aktivite sa vaša tepová frekvencia vyšplhá na 60-75% vášho tepového maxima. Môže sa jednať o behanie, plávanie, jazdu na bicykli, jazdu na kolieskových korčuliach alebo skákanie cez švihadlo. V prípade, že s tréningom začínate, alebo máte slabšiu telesnú kondíciu, za kardio tréning sa považuje aj aktívna chôdza.

Pre kardio tréning sme navrhli špeciálne kolekcie oblečenia, kde je materiál veľmi vzdušný a ľahký. V oblečení budete vyzerať skvele a vďaka tomu si kardio zamilujete! Ak uprednostňujete cvičenie doma, určite Vás bude zaujímať naša ponuka fitnes strojov.Tipy na chudnutie


Pri chudnutí treba dodržiavať správne stravovanie a pohyb, oboje sú kľúčové na stratu váhy. Suplementy, ako sú L. Karnitín podporujú chudnutie. Pohyb môžete dosiahnuť aj z pohodlia vášho domova. Bežiace pásy sú výborný spôsob ako dostať kondíciu, alebo spaľovať kalórie. Taktiež vám môžu pomôcť naše stacionárne bicykle, alebo ľubovolné stroje na kardio fitnes. Jednoduchý spôsob ako sa dostať do fitnes sú aj švihadlá. Tak na čo čakáte? Neveríte že chudnutie môže byť zábava? Presvedčte sa!

Posilňovanie


Ak potrebujete príslušenstvo, vybavenie, alebo oblečenie pre vašu domácu posilňovňu, tak ste na správnom mieste! Nespoliehate sa na otváracie doby posilňovní, ale prineste si vlastnú posilňovňu domov. Či už potrebujete činky, hrádzu, lavicu alebo kettlebell, u nás Decathlone nájdete všetko za priaznivý pomer ceny a kvality produktu. Neustále inovujeme nové produkty, ktoré vám pomôžu na ceste za vašou vysnívanou postavou.

Činky a závažia podporujú rast svalov, zatiaľ čo cviky s vlastnou váhou dokážu vyriešiť problémy s chrbticou, chybnou stavbou tela alebo aj reumatologické problémy. V našej ponuke nájdete aj činky alebo závažia, ktoré využijete nielen na cross tréning, ale aj do domácej posilňovne. Ak potrebujete vidieť výsledky čo najrýchlejšie, pomôže vám k tomu aj výber proteínov a doplnkov stravy, našich značiek Domyos a Aptonia.

Doplnky sú vyvinuté na základe vašich špecifických potrieb. Pre podporu rastu svalov (Kreatín, Glutamín, Proteín), na chudnutie (Karnitín), alebo na rýchlejšiu regeneráciu svalov a energiu (BCAA).Tak na čo čakáte? Začnite cvičiť ešte dnes, lebo telo máme iba jedno!

Doplnky

Správne doplnky pre tréning sú podstatné, a pomáhajú vám maximalizovať vaše výsledky

- Chudnutie: L- Karnitín pomáha spaľovať tuky, BCAA vám dá energiu naviac pri tréningu a proteín dodá správnu výživu a dopĺňa diétny plán.
- Naberanie svalov:L- Kreatín pomáha pri náraste svalov, BCAA vám pomáha regenerovať svaly a proteín dodá všetky živiny. Gainer je bohatý na kalórie, a je výborný pri stavbe veľkej postavy.