FITNES A KARDIO TRÉNING

Decathlon ponúka širokú škálu produktov na fitnes. Domyos je značka Decathlonu, ktorá vyrába, inovuje a navrhuje, jednoduché a inovatívne produkty, ktoré sú určené pre každého či začiatočníka alebo pokročilého nadšenca fitnes.

Voľnosť pohybu
Odvod potu
3,69 

Pánske tričko
Domyos


Jednoduchý presun
5 funkcií
7 programov
186,99 

Eliptický trenažér
Domyos

Odvod potu
Pružnosť
4,69 

Dámske tričko
Domyos


Nepriehľadnosť
Pružnosť
Odvod potu
14,99 

DÁMSKE LEGÍNY
Domyos

KARDIO TRÉNING


Kardio tréning je vaším najlepším pomocníkom pri chudnutí a nemal by tak chýbať v žiadnom tréningovom pláne. Pri tejto aktivite sa vaša tepová frekvencia vyšplhá na 60-75% vášho tepového maxima. Môže sa jednať o behanie, plávanie, jazdu na bicykli, jazdu na kolieskových korčuliach alebo skákanie cez švihadlo. V prípade, že s tréningom začínate, alebo máte slabšiu telesnú kondíciu, za kardio tréning sa považuje aj aktívna chôdza. Kardio tréning by nemal prekročiť 30-90 minút. Pre kardio tréning sme navrhli špeciálne kolekcie oblečenia, kde je materiál veľmi vzdušný a ľahký. V oblečení budete vyzerať skvele a vďaka tomu si kardio zamilujete! Ak uprednostňujete cvičenie doma, určite Vás bude zaujímať naša ponuka fitnes strojov.


POSILŇOVANIE


Pod pojmom posilňovanie si môžeme predstaviť niekoľko významov. Môžeme hovoriť o zdravotnom posilňovaní alebo o kulturistickom posilňovaní. V prípade kulturistického posilňovania sa športovec zameriava na rast svalov. Ak je aj vaším cieľom najmä rast svalov, vyberte si z ponuky tyčí, objímok a závaží, a trénunjte z pohodlia domova každý deň!