NÁŠ ESHOP JE PRE VÁS OTVORENÝ NONSTOP A OBJEDNÁVKY VÁM DORUČÍME BEZPEČNE AŽ DOMOV. NAŠE PREDAJNE OSTÁVAJÚ ZATVORENÉ AŽ DO ODVOLANIA. VIAC INFORMÁCIÍ NÁJEDTE TU

FITNES A KARDIO TRÉNING

Vitajte vo svete fitnes a kardio tréningu. Decathlon ponúka širokú škálu produktov na fitnes. Domyos je značka Decathlonu, ktorá vyrába, inovuje a navrhuje, funkčné a inovatívne produkty, ktoré sú určené pre každého či začiatočníka alebo pokročilého nadšenca fitnes.

Univerzálne použitie
Odolnosť
9,39 

POSILŇOVACIA GUMA
Domyos


Pružné
Odvod potu
17,99 

DÁMSKE LEGÍNY
Domyos


4 funkcie
Nastaviteľný
94,99 

Stacionárny bicykel
Domyos

Obojstranné
Odvod potu
Pružné
Nízka hmotnosť
11,99 

Dámske Obojstranné
Tielko


Spevnenie podprsia
Zoštíhľujúci efekt
11,99 

PODPRSENKA
Domyos


Displej so 4 funkciami
PLYNULÝ CHOD PEDÁLOV
120,99 

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR
Domyos

Čo je kardio tréning


Kardio tréning je vaším najlepším pomocníkom pri chudnutí a posilňovaní kardiovaskulárneho systému. Nemal by tak chýbať v žiadnom tréningovom pláne. Pri tejto aktivite sa vaša tepová frekvencia vyšplhá na 60-75% vášho tepového maxima. Môže sa jednať o behanie, plávanie, jazdu na bicykli, jazdu na kolieskových korčuliach alebo skákanie cez švihadlo. V prípade, že s tréningom začínate, alebo máte slabšiu telesnú kondíciu, za kardio tréning sa považuje aj aktívna chôdza.

Pre kardio tréning sme navrhli špeciálne kolekcie oblečenia, kde je materiál veľmi vzdušný a ľahký. V oblečení budete vyzerať skvele a vďaka tomu si kardio zamilujete! Ak uprednostňujete cvičenie doma, určite Vás bude zaujímať naša ponuka fitnes strojov.Typy na chudnutie


Pri chudnutí treba dodržiavať správne stravovanie a pohyb, oboje sú kľúčové na stratu váhy. Suplementy, ako sú L. Karnitín podporujú chudnutie. Pohyb môžete dosiahnuť aj z pohodlia vášho domova. Bežiace pásy sú výborný spôsob ako dostať kondíciu, alebo spaľovať kalórie. Taktiež vám môžu pomôcť naše stacionárne bicykle, alebo ľubovolné stroje na kardio fitnes. Jednoduchý spôsob ako sa dostať do fitnes sú aj švihadlá. Tak na čo čakáte? Neveríte že chudnutie môže byť zábava? Presvedčte sa!