PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÚ PREDAJŇU!

FITNES A KARDIO TRÉNING

Vitajte vo svete fitnes a kardio tréningu. Decathlon ponúka širokú škálu produktov na fitnes. Domyos je značka Decathlonu, ktorá vyrába, inovuje a navrhuje, funkčné a inovatívne produkty, ktoré sú určené pre každého či začiatočníka alebo pokročilého nadšenca fitnes.

Náš tím návrhárov pre vás vytvoril tento expander na účinné posilňovanie hornej časti tela vďaka viacerým úrovniam odporu.

Zobraziť produkt

Chcete si zlepšovať formu doma? Rotopéd 120 je pre vás ideálny! Jeho výhodou sú pohodlné ergonomické riadidlá a displej s 5 funkciami, aby ste mohli sledovať svoj tréning.

Zobraziť produkt

Tri spôsoby nosenia tielka: ako crop top, ako dlhé tielko, alebo oboje naraz. Skombinujte si ich podľa chuti s ďalším vaším športovým oblečením.

Zobraziť produkt

Tento tréningový pás vám umožní posilniť a natiahnuť svaly. Táto univerzálna pomôcka bude vaším najlepším spojencom počas tréningov.

Zobraziť produkt

Čo je kardio tréning


Kardio tréning je vaším najlepším pomocníkom pri chudnutí a posilňovaní kardiovaskulárneho systému. Nemal by tak chýbať v žiadnom tréningovom pláne. Pri tejto aktivite sa vaša tepová frekvencia vyšplhá na 60-75% vášho tepového maxima. Môže sa jednať o behanie, plávanie, jazdu na bicykli, jazdu na kolieskových korčuliach alebo skákanie cez švihadlo. V prípade, že s tréningom začínate, alebo máte slabšiu telesnú kondíciu, za kardio tréning sa považuje aj aktívna chôdza.

Pre kardio tréning sme navrhli špeciálne kolekcie oblečenia, kde je materiál veľmi vzdušný a ľahký. V oblečení budete vyzerať skvele a vďaka tomu si kardio zamilujete! Ak uprednostňujete cvičenie doma, určite Vás bude zaujímať naša ponuka fitnes strojov.Typy na chudnutie


Pri chudnutí treba dodržiavať správne stravovanie a pohyb, oboje sú kľúčové na stratu váhy. Suplementy, ako sú L. Karnitín podporujú chudnutie. Pohyb môžete dosiahnuť aj z pohodlia vášho domova. Bežiace pásy sú výborný spôsob ako dostať kondíciu, alebo spaľovať kalórie. Taktiež vám môžu pomôcť naše stacionárne bicykle, alebo ľubovolné stroje na kardio fitnes. Jednoduchý spôsob ako sa dostať do fitnes sú aj švihadlá. Tak na čo čakáte? Neveríte že chudnutie môže byť zábava? Presvedčte sa!