Vážení zákazníci, pokiaľ si produkty označené stromčekom objednáte do polnoci 16. 12., garantujeme Vám ich doručenie do Vianoc. Prajeme Vám šťastné a veselé Vianoce!

TURISTIKA A TREKING

Vitajte vo svete turistiky a trekingu!

Značky Quechua a Forclaz Vás budú verne sprevádzať na Vašich výletoch do prírody a na vysokohorských túrach. Produkty vyvinuté v údolí pod Mont Blancom a testované po celom svete, Vám umožnia vychutnať si turistiku a treking v každom ročnom období a prostredí.

NEPREMOKAVÁ
HREJIVÁ
PROTIŠMYKOVÁ
19,99 

DETSKÉ ČIŽMY
QUECHUA


PRIEDUŠNÁ
HREJIVÁ
SKLADNÁ
9,99 

PÁNSKA MIKINA
QUECHUA

HREJIVÉ
VODOODPUDIVÉ
PRIEDUŠNÉ
27,99 

DÁMSKE NOHAVICE
QUECHUA


NEPREMOKAVÁ
HREJIVÁ
PROTIŠMYKOVÁ
49,99 

PÁNSKA OBUV
QUECHUA

TURISTIKA A TREKING


Turistika zahŕňa široké spektrum pohybu v prírode, v rôznych typoch prostredí a terénu. Ak už chodíte na jednoduché prechádzky a túry, v lesoch, na vidieku, v parkoch, či v okolí jazier a taktiež náročnejšie túry vo vysokých horách so strmými svahmi, ste turista. Nech už si zvolíte ktorýkoľvek typ túry, neoceniteľnými sú odolné turistické topánky a pohodlné batohy na turistiku.


Treking je oveľa viac ako len turistika. Pokiaľ máte radi niekoľko dňové, alebo niekoľko týždňové dobrodužstvá len s Vaším batohom na chrbáte a milujete ten pocit slobody keď ste v prírode, vo dne aj v noci, úplne sebestačný, neváhajte a objavte s nami svet trekingu. Prezrite si našu ponuku batohov na treking a objavte ich výhody. Nezabudntite ani na ľahké a skladné stany na treking.


TURISTIKA


TURISTIKA V PRÍRODE

Objavujte a užívajte si čistý vzduch. Turistiku v prírode je možné charakterizovať ako prechádzky v prírode v pomerne jednoduchom teréne, ako sú lesy, lúky, okolie jazier a parky, spojené s objavovaním a relaxovaním. Produkty určené pre tento typ turistiky sa vyznačujú najmä pohodlím, slobodou pohybu a rýchlym schnutím. Objavte naše produkty na turistiku v prírode.


HORSKÁ TURISTIKA

Zažite skutočné dobrodužstvo v horách, zdolávajte vrcholy a zdieľajte emócie. Turistika vo vysokých horách sa vyznačuje pohybom v náročnom teréne, s výraznými stúpaniami a klesaniami počas celého dňa. Dôležitými parametrami pre produkty na horskú turistiku sú ľahkosť, priedušnosť a nepremokavosť. Objavte naše produkty na horskú turistiku.


ZIMNÁ TURISTIKA

Preskúmajte prírodu v zime a užite si sneh. Zimnú turistiku je možné praktizovať na akomkoľvek type terénu s prevýšeniami, alebo bez nich a v ktoromkoľvek prostredí. Produkty na turistiku v zime sú navrhované s dôrazom na tepelnú ochranu, termoreguláciu a nepremokavosť. Objavte naše produkty na zimnú turistiku.


RÝCHLA TURISTIKA (SPEED HIKING)

Zažite hory dynamicky. Preferujete turistiku v rýchlom tempe, v náročnom teréne s výraznými prevýšeniami? Potom sú pre Vás určené produkty na rýchlu turistiku, ktoré sú ultraľahké, pohodlné a neobmedzujú v pohybe. Objavte naše produkty na rýchlu turistiku.


TREKING


HORSKÝ TREKING

Užite si hory bez časových obmedzení. Horský treking znamená turistiku a pobyt v horách, počas niekoľkých dní či týždňov, v úplnej samostatnosti a nezávislosti, v ťažkom horskom teréne. Najdôležitejšími parametrami produktov na horský treking sú pevnosť, ochrana, kompaktnosť a nízka hmotnosť. Objavte naše produkty na horský treking.


CESTOVANIE S BATOHOM (BACKPAKING)

Cestujte, objavujte a zdieľajte skúsenosti po celom svete. Backpacking znamená cestovanie a objavovanie, v prírode aj v meste. Hlavnými črtami ponuky produktov určených pre tento šport sú: odolnosť, bezpečnosť, univerzálnosť, jednoduchá údržba. Objavte naše produkty na cestovanie s batohom.