Rezervujte na predajni a vyzdvihnite od 1hod! Výdajné miesta našich obchodov sú otvorené. Viac info tu.

SKIALPINIZMUS

Vitajte vo svete skialpinizmu! Skialpinizmus je čoraz populárnejší šport a venuje sa mu stále viac ľudí. Preskúmajte našu komplexnú ponuku skialpovej výbavy. Nájdete u nás lyže, lyžiarky, palice, ako aj celé sety, ktoré vám doprajú dokonalý zážitok z tohto nádherného zimného športu


OBĽÚBENÉ PRODUKTY

Táto nepremokavá bunda bola vytvorená na skialpové lyžovanie v každých klimatických podmienkach.

Zobraziť produkt

Tieto lyžiarky, ideálne na skialpinizmus, umožňujú jazdu na všetkých svahoch a jazdu na prašane všade, kde sa vyskytuje. Reaktívne na zjazdovke a pohodlné mimo zjazdovky.

Zobraziť produkt

Tieto nepremokavé nohavice boli vytvorené na skialpové lyžovanie v každých klimatických podmienkach.

Zobraziť produkt

Bunda vás ochráni v každom počasí vďaka svojej nepremokavosti, objemnej kapucni, ktorú môžete nosiť na prilbe, a odoberateľnému snehovému pásu.

Zobraziť produkt

SKIALPINIZMUS

Skialpinizmus je zimný šport, ktorý patrí medzi tie jednoznačne náročnejšie. Minimálne čo sa kondície týka. V princípe ide o to si vyšlapať nejaký kopec, no oproti turistike si ho môžete aj zlyžovať, čo je na konci náročného dňa akási čerešnička na torte. Na skialpinizmus potrebujete špeciálne lyže s protišmykovými pásmi, ktoré vás držia pri každom pohybe hore kopcom. Je potrebné mať taktiež vhodné paličky, ktoré vám pomáhajú počas vášho výkonu. Ďalšou nevyhnutnou výbavou sú skialpové lyžiarky, ktoré sú oproti zjazdovým užšie, ľahšie a pohodlnejšie. Nakoľko sú aj ľudia, ktorí si trúfajú na zložitejšie trasy, výstupy, tak nájdete u nás aj prilby vyrobené špecificky pre tento šport. Samozrejmosťou pre každého skialpinistu musí byť oblečenie prispôsobené výkonu. Konkrétne toto skialpové musí byť ľahké, tenké, odvádzajúce pot, no zároveň udržiavajúce teplo. Vyrazte s nami na hory!