Od 27.11 sú naše predajne otvorené pre NÁKUP OBUVI a zároveň slúžia ako VÝDAJNÉ MIESTA online objednávok.

SNOWBOARDING

Vitajte vo svete snowboardingu. Snowboardové vybavenie a oblečenie prezentuje naša značka DREAMSCAPE, ktorá prináša snowboardistom nie len štýlové a odolné oblečenie, ale aj snowboardy, snowboardovú obuv a viazania. S nami si, bez ohľadu na vašu úroveň, môžete užiť hory naplno!


Zobraziť

Bunda SNB JKT 100 so strihom zvyšujúcim pohodlie a voľnosť pohybu vám poskytne hrejivosť, nepremokavosť (2 000 mm) a priedušnosť: ideálna kombinácia na týždňový ride.

Zobraziť produkt

Dlhý strih má rozhodne snowboardový štýl. Manžety, ktoré obmedzujú prenikanie snehu cez zápästia, snehový pás a vrecko na skipas, to je základ pre dobrú snowboardovú bundu!

Zobraziť produkt

Nadšenci do snowboardingu vyvinuli tieto nohavice na pravidelné jazdenie. Kvôli väčšiemu pohodliu vytvorili technológiu warm seat a vypchávky na kolenách.

Zobraziť produkt

Tieto rukavice sme navrhli pre lyžiarov a snowboardistov, ktorí hľadajú prístupné a nepremokavé rukavice.

Zobraziť produkt

Snowboarding

Veľmi obľúbeným zimným športom sa v posledných dekádach stal snowboarding. Prvýkrát sa olympijskou disciplínou na Olympijských hrách v Nagane v roku 1998. Narozdiel od lyží, jazdec sa pohybuje bokom dolu svahom s nohami pevne pripnutými k snowboardu. Podobne ako lyžovanie, aj snowboarding zlepšuje motoriku a posilňuje množstvo svalov ľudského tela. Oblečenie ale aj výbavu, či obuv pre tento pomerne mladý šport nájdete označenú značkou Dreamscape, vyvíjanou vo francúzskych Alpách.


Snowboardisti na výkon tohto športu potrebujú snowboard. Dosku treba vybaviť vhodným snowboardovým viazaním Špeciálna spevnená obuv udrží vaše nohy v teple a v pevnom spojení s doskou.Snowboardové oblečenie porkyje všetky potreby snowboardistu, udrží ho v suchu a v teple. Na bezpečnosť na zjazdovke netreba zabúdať. Prilby, okuliare, ale aj chrániče na ruky, kolená aj chrbát sú dôležitou súčasťou správneho vybavenia.