Naše predajne sú otvorené pre všetkých v režime základ.

SNOWBOARDING

Vitajte vo svete snowboardingu. Snowboardové vybavenie a oblečenie prezentuje naša značka DREAMSCAPE, ktorá prináša snowboardistom nie len štýlové a odolné oblečenie, ale aj snowboardy, snowboardovú obuv a viazania. S nami si, bez ohľadu na vašu úroveň, môžete užiť hory naplno!


Bunda SNB JKT 500 Protec je prvá bunda vybavená normovaným odoberateľným chráničom chrbta, ktorý je neviditeľný: vynikajúca na bezpečné napredovanie! Obsahuje technológiu Hexaflex (hexaflex.fr).

Zobraziť produkt

Výborná reakčná schopnosť a trvácnosť vďaka najnovším technológiám.

Zobraziť produkt

Spoľahlivé sťahovanie samostatnými šnúrkami hore aj dole, textilné spevnenie členka a stiahnutie lýtka ešte zvyšujú toto spevnenie členka. Tlmenie došľapu vďaka PU a tepelne tvarovateľná topánka.

Zobraziť produkt

Klasické prehnutie na dobrý odraz a priľnavosť na zjazdovke a v parku. Široká doska s rockerom a powder stance (poloha viazania veľmi vzadu) na prachový sneh.

Zobraziť produkt

Snowboarding

Veľmi obľúbeným zimným športom sa v posledných dekádach stal snowboarding. Prvýkrát sa olympijskou disciplínou na Olympijských hrách v Nagane v roku 1998. Narozdiel od lyží, jazdec sa pohybuje bokom dolu svahom s nohami pevne pripnutými k snowboardu. Podobne ako lyžovanie, aj snowboarding zlepšuje motoriku a posilňuje množstvo svalov ľudského tela. Oblečenie ale aj výbavu, či obuv pre tento pomerne mladý šport nájdete označenú značkou Dreamscape, vyvíjanou vo francúzskych Alpách.


Snowboardisti na výkon tohto športu potrebujú snowboard. Dosku treba vybaviť vhodným snowboardovým viazaním Špeciálna spevnená obuv udrží vaše nohy v teple a v pevnom spojení s doskou.Snowboardové oblečenie porkyje všetky potreby snowboardistu, udrží ho v suchu a v teple. Na bezpečnosť na zjazdovke netreba zabúdať. Prilby, okuliare, ale aj chrániče na ruky, kolená aj chrbát sú dôležitou súčasťou správneho vybavenia.