SNOWBOARDING

Vitajte vo svete snowboardingu. Snowboardové vybavenie a oblečenie prezentuje naša značka DREAMSCAPE, ktorá prináša snowboardistom nie len štýlové a odolné oblečenie, ale aj snowboardy, snowboardovú obuv a viazania. S nami si, bez ohľadu na vašu úroveň, môžete užiť hory naplno!


Bunda SNB JKT 100 so strihom zvyšujúcim pohodlie a voľnosť pohybu vám poskytne hrejivosť, nepremokavosť (2000 mm) a priedušnosť: ideálna kombinácia na celotýždňové jazdenie.

Zobraziť produkt

Výborná reakčná schopnosť a trvácnosť vďaka najnovším technológiám.

Zobraziť produkt

Bezpečné sťahovanie pomocou samostatných šnúrok hore aj dole – spevnenie lýtka, čo dodatočne spevňuje aj členok. Tlmenie došľapu vďaka PU a tepelne tvarovateľná topánka.

Zobraziť produkt

Už žiadne chyby pri hranení vďaka plochému vyklenutiu, veľkým prehnutiam a pružnému flexu. Učenie sa jazde na snowboarde bude skutočnou zábavou!

Zobraziť produkt

Snowboarding

Veľmi obľúbeným zimným športom sa v posledných dekádach stal snowboarding. Prvýkrát sa olympijskou disciplínou na Olympijských hrách v Nagane v roku 1998. Narozdiel od lyží, jazdec sa pohybuje bokom dolu svahom s nohami pevne pripnutými k snowboardu. Podobne ako lyžovanie, aj snowboarding zlepšuje motoriku a posilňuje množstvo svalov ľudského tela. Oblečenie ale aj výbavu, či obuv pre tento pomerne mladý šport nájdete označenú značkou Dreamscape, vyvíjanou vo francúzskych Alpách.


Snowboardisti na výkon tohto športu potrebujú snowboard. Dosku treba vybaviť vhodným snowboardovým viazaním Špeciálna spevnená obuv udrží vaše nohy v teple a v pevnom spojení s doskou.Snowboardové oblečenie porkyje všetky potreby snowboardistu, udrží ho v suchu a v teple. Na bezpečnosť na zjazdovke netreba zabúdať. Prilby, okuliare, ale aj chrániče na ruky, kolená aj chrbát sú dôležitou súčasťou správneho vybavenia.