Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.

FUTSAL

Vitajte vo svete futsalu! Veľmi obľúbená a rozšírená hra, pri ktorej sa zabavia hráči každého veku. Prežite dokonalý zážitok z hry s našimi halovkami, dresmi, loptami alebo rôznymi inými produktami.

Batoh Essentiel s objemom 25 litrov má množstvo vreciek na optimalizovanie priestoru pri ukladaní vašej športovej výbavy.

Zobraziť produkt

Hľadáte odolnú obuv na začiatky s futsalom? Vytvorili sme pre vás Agility 100, ktorá vás bude bezpečne sprevádzať pri prvých technikách.

Zobraziť produkt

Futsal

Futsal je v podstate celoročný šport, nakoľko sa hráva v telocvični. Futsalové lopty sa oproti klasickým futbalovým odlišujú tým, že ich odskok je extrémne tlmený a sú aj o niečo menšie. Najzákladnejšou podmienkou futsalovej obuvi je netvorivosť šmúh, teda čiernych čiar. Okrem iného musia držať pevne na nohe a podporovať každý pohyb hráča. Model Eskudo 500 má taktiež širokú tlmiacu vložku po celej dĺžke, ktorá zabezpečuje optimálne tlmenie a lepší došľap. Najvyšší model Eskudo 900 je vytvorený z nubukovej kože, ktorá zabezpečuje lepšiu pružnosť a kontakt s loptou. Medzipodošva Kalensole zaisťuje dlhotrvajúce optimálne tlmenie, vnútorné výstuže zase spevňujú chodidlo a podrážka z prírodnej gumy poskytuje lepšiu priľnavosť na hladkom povrchu. Okrem obuvi a lôpt máme v ponuke taktiež dresy a šortky pre hráča či celé tímy. Nevyhnutnou výbavou každého hráča sú taktiež chrániče a správna športová taška či batoh.