OBRTLÍKY A KARABINY

45 výrobok výrobkov v kategórii

Triediť:

obratliky

Obrtlíky a karabiny, sú jednoduchými spojovacími článkami na vlasci ktoré nám zlepšujú vlastnosti celej montáže, obrtlíky nám pomáhajú pri skúcaní vlasca, a teda zamedzuje skrúteniu vlasca a znížením jeho únosnosti. Karabíny, karabínky sú šikovným pomocníkom pre rýchle odpájanie a pripájanie nadväzcov, plavákov (najmä anglických) nástrah pri love na prívlač.
Únosnosť karabín a obratlíkov sa zvyšuje s priemerom použitého materiálu. A teda je vhodné vybrať správnu veľkosť použitého obratlíka aj karabínky.
Krabíny od značky Caperlan majú aj spätnú poistku aby sa náhodou pri zdolávaní väčšej ryby než je únosná hmostnosť nerozpojila, len príde k jej deformácii, zničeniu, ale nerozopne sa.
Obratlíky sú dvoch typov, bez ložiska a s ložiskom pre väčšie hmotnosti, čo odporúčame pri love sumcov alebo morských rýb.
Značka Caperlan sa zaoberá vývojom a testovaním vhodných materiálov pre špecifické určenie obrtlíkov a karabín. To všetko s prihliadnutím na fair trade a výhodným pomerom cena / kvalita / výkon

Pozrite si aj iné príslušenstvo pre rybolov
Výrobok bol pridaný
moje výrobky (0/5)
Porovnať
žiadny výrobok na porovnanie
Počet výrobkov na porovnanie je vyčerpaný. Odstráňte jeden výrobok.
Odstrániť