NOVINKA: RÝCHLA REZERVÁCIA PRODUKTOV CEZ WHATSAPP, TELEFÓN ALEBO EMAIL! VIAC INFO TU. VÝDAJNÉ MIESTA NAšICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ.

POSILŇOVANIE

Vitajte vo svete posilňovania, v ktorom môžete posilňovať celé telo. Či už je vaším cieľom naberanie svalov, upravenie kondície alebo rysovanie tela, značka Domyos poskytuje kvalitné pomôcky pre vašu domácu posilňovňu za priaznivú cenu, ktoré vám pomôžu k vaším výsledkom.

Spevnite si brušné svaly pohodlne pomocou posilňovacieho kolesa. Je vybavené nastaviteľným elastickým popruhom, s ktorým sa môžete zlepšovať.

Zobraziť produkt

Veľmi nízka cena za tento nepostrádateľný kúsok vášho šatníka na fitness: priedušný a pružný materiál a jednoduchý strih na absolútnu voľnosť pohybu.

Zobraziť produkt

Zloženie bohaté na bielkoviny vám dodá 24 g proteínov v jednej dávke (šejkri). Ideálne pre športovcov, ktorí pravidelne posilňujú svalstvo a želajú si vybudovať a/alebo udržať svalovú hmotu.

Zobraziť produkt

Posilňovne


Ak potrebujete príslušenstvo, vybavenie, alebo oblečenie pre vašu domácu posilňovňu, tak ste na správnom mieste! Nespoliehate sa na otváracie doby posilňovní, ale prineste si vlastnú posilňovňu domov. Či už potrebujete činky, hrádzu, lavicu alebo kettlebell, u nás Decathlone nájdete všetko za priaznivý pomer ceny a kvality produktu. Neustále inovujeme nové produkty, ktoré vám pomôžu na ceste za vašou vysnívanou postavou.

Činky a závažia podporujú rast svalov, zatiaľ čo cviky s vlastnou váhou dokážu vyriešiť problémy s chrbticou, chybnou stavbou tela alebo aj reumatologické problémy. V našej ponuke nájdete aj činky alebo závažia, ktoré využijete nielen na cross tréning, ale aj do domácej posilňovne. Ak potrebujete vidieť výsledky čo najrýchlejšie, pomôže vám k tomu aj výber proteínov a doplnkov stravy, našich značiek Domyos a Aptonia.

Doplnky sú vyvinuté na základe vašich špecifických potrieb. Pre podporu rastu svalov (Kreatín, Glutamín, Proteín), na chudnutie (Karnitín), alebo na rýchlejšiu regeneráciu svalov a energiu (BCAA).Tak na čo čakáte? Začnite cvičiť ešte dnes, lebo telo máme iba jedno!

Doplnky

Správne doplnky pre tréning sú podstatné, a pomáhajú vám maximalizovať vaše výsledky

- Chudnutie: L- Karnitín pomáha spaľovať tuky, BCAA vám dá energiu naviac pri tréningu a proteín dodá správnu výživu a dopĺňa diétny plán.
- Naberanie svalov:L- Kreatín pomáha pri náraste svalov, BCAA vám pomáha regenerovať svaly a proteín dodá všetky živiny. Gainer je bohatý na kalórie, a je výborný pri stavbe veľkej postavy.