NÁŠ ESHOP JE PRE VÁS OTVORENÝ NONSTOP A OBJEDNÁVKY VÁM DORUČÍME BEZPEČNE AŽ DOMOV. NAŠE PREDAJNE OSTÁVAJÚ ZATVORENÉ AŽ DO ODVOLANIA. VIAC INFORMÁCIÍ NÁJEDTE TU

CROSS TRÉNING

Vitajte vo svete cross tréningu, v ktorom môžete posilňovať celé telo. Či už je vaším cieľom naberanie svalov, upravenie kondície alebo rysovanie tela, značka Domyos poskytuje kvalitné pomôcky za priaznivú cenu, ktoré vám pomôžu k vaším výsledkom.

Jednoduchá manipulácia
Univerzálne použitie
9,39 

POSILŇOVACIE
KOLIESKO


Množstvo cvikov
3 odpojiteľné prvky
Odolné
13,99 

PODPERY NA KĽUKY
DOMYOS

3 rozmerný profil
Skladný
Odolný
15,99 

MASÁŽNY VALEC
DOMYOS


EKOLOGICKÁ VÝROBA
Rôzne použitie
Sieťka na prenos
18,99 

ZÁVESNÉ POPRUHY
DOMYOS

Cross tréning


Cross tréning je typ tréningu, ktorý rozvíja funkčnú silu, spojením silového, gymnastického a aeróbneho cvičenia. Vďaka cross tréningu sa určite nebudete nudiť, nakoľko spája mnoho rozličných pohybových aktivít. Cross tréning je veľmi účinný a dokáže vám zlepšiť kondíciu, preto je výbornou voľbou popri kardio tréningu. Pri cross tréningu si môžete vybrať, či chcete posilňovať s činkami alebo s vlastnou váhou.

Činky a závažia podporujú rast svalov, zatiaľ čo cviky s vlastnou váhou dokážu vyriešiť problémy s chrbticou, chybnou stavbou tela alebo aj reumatologické problémy. V našej ponuke nájdete aj činky alebo závažia, ktoré využijete nielen na cross tréning, ale aj do domácej posilňovne. Ak potrebujete vidieť výsledky čo najrýchlejšie, pomôže vám k tomu aj výber proteínov a doplnkov stravy, našich značiek Domyos a Aptonia.

Doplnky sú vyvinuté na základe vašich špecifických potrieb. Pre podporu rastu svalov (Kreatín, Glutamín, Proteín), na chudnutie (Karnitín), alebo na rýchlejšiu regeneráciu svalov a energiu (BCAA).Tak na čo čakáte? Začnite cvičiť ešte dnes, lebo telo máme iba jedno!

Doplnky

Správne doplnky pre tréning sú podstatné, a pomáhajú vám maximalizovať vaše výsledky

- Chudnutie: L- Karnitín pomáha spaľovať tuky, BCAA vám dá energiu naviac pri tréningu a proteín dodá správnu výživu a dopĺňa diétny plán.
- Naberanie svalov:L- Kreatín pomáha pri náraste svalov, BCAA vám pomáha regenerovať svaly a proteín dodá všetky živiny. Gainer je bohatý na kalórie, a je výborný pri stavbe veľkej postavy.