PRIPRAVUJEME PRE VÁS NOVÚ PREDAJŇU!

CROSS TRÉNING

Vitajte vo svete cross tréningu, v ktorom môžete posilňovať celé telo. Či už je vaším cieľom naberanie svalov, upravenie kondície alebo rysovanie tela, značka Domyos poskytuje kvalitné pomôcky za priaznivú cenu, ktoré vám pomôžu k vaším výsledkom.

Náš tím pre vás vytvoril toto praktické posilňovacie koliesko na posilnenie brušných svalov.

Zobraziť produkt

Vďaka 21 g proteínov v šejkri je Whey Protein ideálny pre tých, ktorí príležitostne posilňujú s cieľom rozvíjať a/alebo udržiavať svalovú hmotu.

Zobraziť produkt

Veľmi nízka cena za tento nepostrádateľný kúsok vášho šatníka na fitness: priedušný a pružný materiál a jednoduchý strih na absolútnu voľnosť pohybu.

Zobraziť produkt

Ideálna pre začiatočníkov, s možnosťou mnohých cvikov na posilňovanie bicepsov, tricepsov, deltových svalov a prsných svalov. Jednoduché uchopenie kotúčov za ich okraj.

Zobraziť produkt

Spojte posilňovanie a kardio tréning! Cvičenie s Kettlebell vám prinesie viac sily a odolnosti.

Zobraziť produkt

Cross tréning


Cross tréning je typ tréningu, ktorý rozvíja funkčnú silu, spojením silového, gymnastického a aeróbneho cvičenia. Vďaka cross tréningu sa určite nebudete nudiť, nakoľko spája mnoho rozličných pohybových aktivít. Cross tréning je veľmi účinný a dokáže vám zlepšiť kondíciu, preto je výbornou voľbou popri kardio tréningu. Pri cross tréningu si môžete vybrať, či chcete posilňovať s činkami alebo s vlastnou váhou.

Činky a závažia podporujú rast svalov, zatiaľ čo cviky s vlastnou váhou dokážu vyriešiť problémy s chrbticou, chybnou stavbou tela alebo aj reumatologické problémy. V našej ponuke nájdete aj činky alebo závažia, ktoré využijete nielen na cross tréning, ale aj do domácej posilňovne. Ak potrebujete vidieť výsledky čo najrýchlejšie, pomôže vám k tomu aj výber proteínov a doplnkov stravy, našich značiek Domyos a Aptonia.

Doplnky sú vyvinuté na základe vašich špecifických potrieb. Pre podporu rastu svalov (Kreatín, Glutamín, Proteín), na chudnutie (Karnitín), alebo na rýchlejšiu regeneráciu svalov a energiu (BCAA).Tak na čo čakáte? Začnite cvičiť ešte dnes, lebo telo máme iba jedno!

Doplnky

Správne doplnky pre tréning sú podstatné, a pomáhajú vám maximalizovať vaše výsledky

- Chudnutie: L- Karnitín pomáha spaľovať tuky, BCAA vám dá energiu naviac pri tréningu a proteín dodá správnu výživu a dopĺňa diétny plán.
- Naberanie svalov:L- Kreatín pomáha pri náraste svalov, BCAA vám pomáha regenerovať svaly a proteín dodá všetky živiny. Gainer je bohatý na kalórie, a je výborný pri stavbe veľkej postavy.