Vážení zákazníci, naše obchody budú 24. - 25.10 zatvorené. Objednávky s doručením domov sú možné. Objednávky Klikni a vyzdvihni si môžete vyzdvihnúť po uvoľnení opatrení.

KAŇONING

Vitajte vo svete kaňoningu! Pre všetkých milovníkov športovej rôznorodosti, skál a vodného živlu, navrhujú vývojari našej značky Maskoon, oblečenie a vybavenie na canyoning. Neoprénové kombinézy, rukavice a obuv, alebo špeciálne sedáky, laná a prilby, prispôsobené na vodné aj skalné prostredie, s dôrazom na bezpečnosť, nájdete v ponuke Decathlon.

Polostatické lano určené na kaňoning pre skúsených, na technický kaňoning. Lano vďaka zloženiu ostáva mimoriadne pružné aj po dlhšom čase používania a zachováva si dĺžku aj po vytiahnutí z vody.

Zobraziť produkt

Batoh určený na prenos materiálu na kaňoning, s objemom 45 litrov. Chlopňa a 2 priehradky. Spodná časť z hypalónu zaručuje výbornú odolnosť voči opotrebovaniu. Penové popruhy na nastavenie výšky, ktoré sa v prípade potreby dajú rýchlo odopnúť prackami.

Zobraziť produkt

Bunda navrhnutá na kaňoning, pre dámy. Neoprén s hrúbkou 5 mm na hrudi zaručuje zachovanie tepelného komfrotu. Vystužené všité diely na vonkajšej strane sú umiestnené v bodoch náchylných na odieranie. Švy kombinézy a kukly sú vodotesné, neoprén je najskôr prilepený a potom zašitý, ihla úplne neprepichne neoprén, aby sa zabránilo presakovaniu vody.

Zobraziť produkt

Pohodlné a odolné ponožky prispôsobené na kaňoning. Z neoprénu 3 mm, ktorý dobre izoluje chodidlá a neobmedzuje pohyb. Nepriepustné švy GBS (lepené/šité spoje). Neoprén odolný voči oderom.

Zobraziť produkt