KAŇONING

Vitajte vo svete kaňoningu! Pre všetkých milovníkov športovej rôznorodosti, skál a vodného živlu, navrhujú naši vývojari oblečenie a vybavenie na kaňoning. Neoprénové kombinézy, rukavice a obuv alebo špeciálne sedáky, laná a prilby, prispôsobené na vodné aj skalné prostredie, s dôrazom na bezpečnosť, nájdete v ponuke Decathlon.

Polostatické lano určené na kaňoning pre skúsených, na technický kaňoning. Lano vďaka zloženiu ostáva mimoriadne pružné aj po dlhšom čase používania a zachováva si dĺžku aj po vytiahnutí z vody.

Zobraziť produkt

Batoh určený na prenos materiálu na kaňoning, s objemom 45 litrov. Chlopňa a 2 priehradky. Spodná časť z hypalónu zaručuje výbornú odolnosť voči opotrebovaniu. Penové popruhy na nastavenie výšky, ktoré sa v prípade potreby dajú rýchlo odopnúť prackami.

Zobraziť produkt

Bunda navrhnutá na kaňoning, pre dámy. Neoprén s hrúbkou 5 mm na hrudi zaručuje zachovanie tepelného komfrotu. Vystužené všité diely na vonkajšej strane sú umiestnené v bodoch náchylných na odieranie. Švy kombinézy a kukly sú vodotesné, neoprén je najskôr prilepený a potom zašitý, ihla úplne neprepichne neoprén, aby sa zabránilo presakovaniu vody.

Zobraziť produkt

Kombinézové nohavice Long John z pružného neoprénu 5/4 mm. Odolné voči roztrhnutiu, ideálne na pravidelný kaňoning. Tepelná pohoda, pružnosť a kombinovateľnosť.

Zobraziť produkt