19.4. otvárame všetky naše predajne. VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.
Kód : 8496475
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Doplnky - kolektívne športy

Sada 6 tréningových kužeľov Essential 15 cm oranžová KIPSTA

KIPSTA
4.8/5
4.8/5

Farba : Sýta oranžová

DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 24/04/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 28/04/2021 1.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 28/04/2021 2.99
Vytvorili sme tieto kužele pre jednoduchšie a účinnejšie tréningy. Obohaťte svoje workshopy! Vďaka tvaru šípky sú kužele odolné a stabilné - intuitívnym spôsobom ukazujú smer počas tréningu futbalu.

Výhody

Odolnosť Kužele odolávajú chodeniu vďaka pružným materiálom.
Stabilita Lepšie priľnutie k tráve a syntetickému povrchu vďaka drážkam v základni.
Jednoduché začiatky Veľký kužeľ v tvare šípky ukazuje smer.
Dobrá viditeľnosť Kužele sú viditeľné na 50 m vďaka reflexnej farbe.
Jednoduché použitie Ušetrite čas a miesto: kužele sa jednoducho ukladajú na seba.
Ekologická výroba Optimalizácia spotreby materiálu: zníženie vplyvu CO2 o 14 %.

Technický popis

Predstavujeme vám rád Essential a náš názor na tréningové kužele

Vďaka nášmu pozorovaniu hry a diskusii s mnohými trénermi sa nám podarilo identifikovať rôzne potreby, ktoré v tréningoch chýbajú: vymedzenie, vyhnutie sa... Na to sme vytvorili našu radu Essential: výrobky sú chytré a prístupné, čím spĺňajú hlavné funkcie (označiť, zamieriť...) a tréning tak bude zábavný a účelný bez ohľadu na vek. 15 cm kužele sú prvým produktom našej novej rady. Sledujte tento príbeh!

Náš tím futbalových vývojárov vám porozpráva o identite rady Essential

"Keď sme sa rozhodli prepracovať dizajn 15 cm kolíkov, našim cieľom bolo dosiahnuť lákavý produkt s identitou. Chceli sme, aby dizajn určoval smer. hra textúr matného a lesklého plastového materiálu vytvára šípku. Tento motív je typický pre rad Essential a umožňuje do cvičenia zapracovať smer. A, samozrejme, považovali sme za potrebné, aby boli doplnky spoľahlivé a viditeľné."

Dizajn a veľkosť pre intuitívne tréningy.

"V závislosti od veku môžete kužele používať na označenie, vymedzenie alebo ako prekážku. David, zodpovedný za testovanie v Kipsta a tréner, nám vysvetľuje:"V kategórii detí môžu 15 cm kužele slúžiť ako prekážka alebo slalom. U dospelých môže označovať terén. Okrem toho je ich tvar intuitívny: nemusíte toľko vysvetľovať a nestrácate čas. A deti sa naučia dávať kužele do správneho smeru, naučia sa samostatnosti."

Spoľahlivosť a odolnosť testované v teréne

Jedinečná vizuálna identita a intuitívny dizajn! Chceli sme predovšetkým, aby vám tieto kužele zlepšili tréning čo najviac. Aby sme to umožnili, testovali sme ich v teréne v Kipstadium v Tourcoing a v kategóriách U9, U10 a U11 v Lens. Tieto náročné testy v reálnych podmienkach potvrdili, že tvar kužeľov je tak spoľahlivý a odolný, ako je jedinečný!

Zodpovedná koncepcia

Keďže ekológia je ústrednou myšlienkou nášho projektu, zníženie vplyvu na životné prostredie bolo našou najväčšou výzvou počas celého procesu vyvíjania kužeľov. Vývojový tím dopodrobna naštudoval objem použitého materiálu, aby dosiahol optimalizáciu a lepší pomer medzi množstvom materiálu a odolnosťou. Odstránením balenia nám všetky činnosti dovolili o 14 % znížiť emisie CO2 potrebné na tento výrobok.

Stabilné kužele na trávu a syntetický povrch.

Aby sme zaručili stabilitu kužeľov na prírodnom alebo syntetickom trávniku, náš tím našiel riešenie: do základne sme urobili drobné zárezy, ktoré vytvárajú hrebeňový efekt. Tráva sa vnútri zachytí a poskytne priľnavosť pri bočnom pohybe. Jednoduché a účinné!

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Konštrukcia
100% nízkohustotný polyetylén
Tipy na skladovanie Výrobok skladujte pod prístreškom, predĺžite tak jeho životnosť!

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie