Rezervácie a doručenie na predajňu zdarma. Doručenie domov od 3,99 eur.
Kód : 8334356
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
VÝBAVA A DOPLNKY NA POTÁPANIE

2 púzdra na ochranu hadíc potápačského regulátora tlaku SCD. SUBEA

SUBEA
5/5
5/5
DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 3.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 19/10/2021 3.99
Vytvorili sme toto púzdro na ochranu okrajov hadíc potápačského regulátora tlaku na podmorské potápanie. Púzdra sa nasadia na hadice potápačských regulátorov tlaku na obmedzenie opotrebovania a na predĺženie životnosti hadíc.

Výhody

Jednoduchá montáž / demontáž Nasunie sa na hadice potápačského regulátora tlaku všetkých veľkostí.
Kombinovateľnosť Predlžuje životnosť vašich hadíc.

Technický popis

Rady k výmene vašich púzdier na hadici

Pri výmene púzdier na hadiciach regulátora tlaku vám odporúčame ich na niekoľko minúť ponoriť do vriacej vody. Púzdra tak zmäknú a budú sa ľahšie na hadicu nasadzovať a z hadice snímať.

Revízia regulátora tlaku

Spoločnosť SUBEA-Tribord odporúča vykonať každé dva roky technickú prehliadku vášho regulátora tlaku, ako aj vizuálnu kontrolu najmenej jedenkrát do roka. Tieto dve kontroly musí vykonať autorizovaný servis SUBEA-Tribord. Odporúča sa vykonať technickú prehliadku aj po veľmi intenzívnej sezóne (viac než 100 ponorov) alebo po dlhodobom uskladnení.

Údržba regulátora tlaku

Pri čistení a premazávaní regulátora tlaku nepoužívajte rozpúšťadlá ani výrobky na uhľovodíkovej báze. Nepoužívajte aerosólové spreje, pretože môžu poškodiť plastové súčiastky.

Záruka výrobkov

Produkty SUBEA-TRIBORD majú dvojročnú záruku (v závislosti od špecifík legislatívy každej krajiny) odo dňa kúpy a dva roky (v závislosti od špecifík legislatívy každej krajiny) odo dňa zistenia vady so zárukou na skryté vady. Naše produkty sú vyhotovené na športové, nie profesionálne použitie. Záruka nepokrýva chyby zapríčinené nárazmi, nesprávnym použitím alebo normálnym opotrebením.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Dlážka
100% expandovaný polystyrén
Tipy na skladovanie Potápačskú výstroj je potrebné skladovať mimo zdrojov produkujúcich ozón. Skladujte na suchom mieste mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného svetla.
Obmedzenie v používaní Potápanie vyžaduje autorizovaný certifikát kontroly.

Naše záväzky

Testovanie výrobku Naším odborným partnerom je Planet Ocean, päťhviezdičkové potápačské stredisko Padi, ktoré patrí pod Tribord. Toto centrum používa výrobky značky Tribord celý rok. Tím inštruktorov sa neúnavne podieľa na vývoji výrobkov na potápanie. od samotného návrhu s našimi výrobnými manažérmi, dizajnérmi a inžiniermi, cez prototypové skúšky až po dlhodobé skúšky na opotrebovanie výrobkov v spolupráci s potápačmi od začiatočníkov až po skúsených inštruktorov.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie