VŠETKY NAŠE PREDAJNE SÚ OTVORENÉ / VIAC INFO TU
Kód : 8496468
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
Doplnky - kolektívne športy

Súprava 2 vymedzovacích kužeľov Modular 90 cm oranž. na futbalový tréning KIPSTA

KIPSTA
4.2/5
DECATHLON.SK
9.49 - %

od

9.49**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
9.49 - %
Avant0Maintenant9.49**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Vytvorili sme tieto kolíky na futbalové tréningy. Pripojte ich medzi sebou alebo ku kužeľom a vytvorte si cvičenia! Vytvorte si vlastné cvičenia a meňte ich donekonečna! Spájajte ich medzi sebou alebo s kužeľmi a tým si za niekoľko sekúnd obmeníte cvičenia.

Výhody

Kombinovateľnosť Diverzifikujte si cvičenia:kolíky sú kompatibilné s kolíkmi Modular.
Odolnosť Kolíky sú vytvorené tak, aby zotrvali aj počas nárazov.

Technický popis

Predstavujeme vám radu Modulaire

Vďaka nášmu pozorovaniu hry a diskusií s mnohými trénermi sa nám podarilo identifikovať rôzne potreby, ktoré v tréningoch chýbajú: : vymedzenie, zamierenie, vyhnutie sa... aby sme mohli globálne a postupne tieto problémy vyriešiť, vytvorili sme radu príslušenstva Modulaires: tieto produkty sú medzi sebou kompatibilné, môžete nimi zvyšovať a meniť možnosti cvičenia, a to vďaka jednoduchým a prepracovaným riešeniam.

Čo sú to obmieňateľné doplnky?

"Vďaka drážkam a prípojkám sú modulárne kolíky medzi sebou ale aj so základňami. Spájajte medzi sebou viacero kolíkov, pripojte ich k základniam a zvyšujte možnosti obmeny, diverzifikácie a prispôsobenia cvičení. A okrem toho zostavujte špecifickejšie tréningy, ktoré sú jednoduché a intuitívne vďaka rade Modulaire, ktorou šetríte čas: meňte si cvičenia niekoľkými pohybmi!"

Unikátny dizajn pre špecifické tréningy.

Vďaka drážkam a prípojkám si kolíky medzi sebou môžete kombinovať kolmo alebo pozdĺžne. Alex, dizajnér Kipsta, nám vysvetľuje:"Chceli sme kolíky prepojiť medzi sebou na plocho bez toho, aby medzi nimi bola medzera. Pripojenie je na každom kolíku rovnaké:smer si nemôžete pomýliť.Rovnako sme chceli výsledok, ktorý vydrží aj 10 rokov. Ide o výrobok, na ktorý som počas môjho pôsobenia v Decathlone najviac pyšný."

Náš vývojový tím vám predstavuje niekoľko nápadov ako začať s radou Modulaire.

"Môžeme začať vytvorení štvorca so 4 základňami a 4 kolíkmi.Hráč má na každé zapískanie kolík preskočiť, čím si buduje svaly. Ak chcete pracovať na reaktivite, hráč by mal byť v strede a prechádzať kolíkmi do rôznych smerov. Chceli sme radu, vďaka ktorej budete kreatívni. V každom športe sú hráči, aj medzi dospelými. Vďaka zábavnému podtónu má toto cvičenie taký úspech.."

Náš vývojový tím vám porozpráva o koncepcii rady Modulaire

"Chceli sme ľuďom ponúknuť zábavnú radu, ktorá by bola prispôsobená každému. Existuje tucet prototypov prepojenia kolíkov. Produkty sme testovali s tridsiatimi trénermi. Táto rada umožňuje lepšie tréningy zamerané na kvalitu. So 4 základňami a 4 kolíkmi môžete vykonať až 50 cvičení! Kým sa hráči napijú, vy môžete zmeniť kombinácie a máte hneď k dispozícii nové cvičenie."

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Tyč
100.00% polypropylén
Tipy na skladovanie Výrobok skladujte pod prístreškom, predĺžite tak jeho životnosť!

Naše záväzky

Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie