Kód : 8492340
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TREKINGOVÉ TURISTICKÉ PALICE

1 palica A300 ergonomická na nenáročnú turistiku červená FORCLAZ

FORCLAZ
4.5/5
DECATHLON.SK
11.99 - %

od

11.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
11.99 - %
Avant0Maintenant11.99**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Naši návrhári navrhli túto palicu s inovatívnym systémom uchopenia, aby vám poskytli optimálnu bezpečnosť a pohodlie na turistike. Nový spôsob chôdze! Spôsob uchopenia ako pri vychádzkovej palici je z dlhodobého hľadiska veľmi pohodlný. Veľmi jednoduchý a spoľahlivý nastavovací systém Push-pin.

Výhody

Ergonomický tvar Zhora (ako vychádzková palica). Zarovno s ramenom, zápästie nie je "zlomené".
Možnosť nastavenia Veľmi jednoduchý a spoľahlivý nastavovací systém. 90/95/100/105/110 cm.
Hmotnosť 240 g/palica.
Skladnosť 3 teleskopické diely. Zložená palica: 58 cm. Šírka po zložení: ~ 12 × 5 cm.
Odolnosť Hliník 6061-T6. Veľký priemer rúrky 20/18/16 mm. Volfrámový hrot.
Kompatibilita V balení s náhradným letným tanierikom a hrotom.
Detail výrobku

Technický popis

Príbeh o vývoji...

Kompletne navrhnuté a overené nami. Tento model má konštrukciu modelu A200. Zachovali sme nastavenie push-pin a široké rúrky. Prečo vám ponúkame uchopenie zhora? Zistili sme, že klasické uchopenie nie je vhodné pre každého, najmä z dlhodobého hľadiska. Vytvorili sme teda túto mierne odlišnú palicu, pri ktorej nemusíte ohýbať zápästie a môžete lepšie rozložiť námahu v ramene, pretože je zarovnané s osou palice.

Ako nastaviť palice na správnu dĺžku?

Nastavuje sa inak ako bežné palice: rameno pozdĺž tela by malo byť takmer rovné alebo mierne ohnuté. Dĺžka je preto kratšia ako na klasickej tyči. Dĺžku nastavíte nasledovne: stlačte tlačidlo, aby ste uvoľnili otvor, posúvajte rúrku až kým tlačidlo nevyskočí na požadovaný otvor. Na zarovnanie tlačidla s otvormi použite čiaru vytlačenú na spodnej rúrke. Nikdy neprekračujte čiaru STOP, aby ste predišli poškodeniu palice.

Používanie

Tieto turistické palice sú navrhnuté tak, aby vám pomohli držať rovnováhu, aby ste sa mohli pomocou nich odrážať a rozložiť námahu medzi ruky a nohy.
Kvôli vyššej bezpečnosti si pred odchodom a v pravidelných intervaloch overte zablokovanie palice tak, že na ňu silnejšie zatlačíte. Neukladajte na batoh počas búrky.

Tipy na údržbu

Správna údržba palíc pomáha zachovať ich optimálne vlastnosti a predlžuje ich životnosť. Ak je po použití v palici voda, rozložte diely a nechajte uschnúť. Ak je to potrebné, očistite prach alebo blato vodou alebo nasucho mäkkou kefou alebo štetcom. Po vyschnutí môžete palicu znova poskladať. Odporúčame nepokúšať sa palice naolejovať alebo namazať.

Prečo sa predávajú po 1 ks?

V Decathlone sme sa rozhodli predávať naše turistické/trekingové palice po kuse. Sčasti je to z dôvodov používania. Niektorí ľudia chcú používať iba jednu palicu. To teda zodpovedá ich potrebám. Na druhej strane, ak sa jedna z vašich palíc zlomí, môžete si kúpiť iba jednu palicu namiesto celého páru.

Príslušenstvo v predaji samostatne, vhodné pre tento model

Pružné koncovky: kód 8503858.
Letné tanieriky na palice: kód 8503854.
Zimné tanieriky na palice: kód 8503857.
Náhradný hrot (dostupný počas roku 2020): kód 8577675.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hriadeľ
100.00% hliník
Rúčka
10.00% styrén-etylén-butylén-styrén (SEBS), 90.00% polypropylén
Tipy na skladovanie Palice skladujte bez stiahnutia nastavovacích systémov, aby sa zachovala ich napínacia sila. Palice skladujte na suchom mieste.

Naše záväzky

Schválil Naši testovači v teréne. Okrem laboratórnych testov, náš testovací technik Théo zabezpečuje, aby každý model prešiel aj protokolovaným testom v teréne. Umožňujú overiť aspekty, ako sú pohodlie, ľahké nastavenie, vibrácie atď.
Testovanie výrobku Na účely určenia prahov sme zmerali námahu, ktorú palice znášajú v najnáročnejších podmienkach používania. Počas navrhovania je každý model podrobený laboratórnym testom, ktoré simulujú toto namáhanie (stláčanie, trojbodové ohýbanie, atď.) až kým sa nezlomia. Osobitne tiež testujeme materiály (uťahovací moment, trhanie, atď.).Nakoniec sa tieto testy pri výrobe pravidelne opakujú, aby sa zabezpečila stála úroveň kvality.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie