REZERVUJTE NA PREDAJNI A VYZDVIHNITE OD 1HOD! VÝDAJNÉ MIESTA NAŠICH OBCHODOV SÚ OTVORENÉ DO 20H. VIAC INFO TU.
Kód : 8493796
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TREKINGOVÉ TURISTICKÉ PALICE

1 palica A200 na nenáročnú turistiku ľahko nastaviteľná čierna FORCLAZ

FORCLAZ
4.5/5
4.5/5

Farba : ČIERNA / ČIERNA / Čiernosivá

DECATHLON.SK
  • Doručenie na predajňu Odhadovaný dátum doručenia od 12/04/2021 Zadarmo
  • Výdajné miesto Odhadovaný dátum doručenia od 14/04/2021 1.99
  • Doručenie domov Odhadovaný dátum doručenia od 14/04/2021 2.99
Vytvorili sme túto palicu pre príležitostných turistov na zaistenie rovnováhy pri turistike v kopcovitom teréne. S výbavou do hôr: dlhšia rúčka na svahy, nastaviteľný remienok. Veľmi jednoduchý a spoľahlivý nastavovací systém Push-pin.

Výhody

Ergonomický tvar Mäkká penová rúčka s 2D úpravou. Hlavica na vrchu. Nastaviteľný remienok.
Možnosť nastavenia Veľmi jednoduchý a spoľahlivý nastavovací systém. 110/115/120/125/130 cm.
Hmotnosť 230 g/palica.
Skladnosť 3 teleskopické diely. Zložená palica: 57 cm. Šírka po zložení: ~5 cm.
Odolnosť Hliník 7075-T6 / 6061-T6. Veľký priemer rúrky 20/18/16 mm. Volfrámový hrot.
Kompatibilita Predáva sa s odnímateľným a vymeniteľným letným tanierikom.

Technický popis

Príbeh o vývoji...

Kompletne navrhnuté a overené nami, na úpätí hory Mont Blanc. Tento model má konštrukciu modelu A100, ktorý sme vylepšili, aby bol pripravený zdolať hory!Zachovali sme nastavenie push-pin a široké rúrky.Na druhej strane sa dá viac roztiahnuť (130 cm), má nastaviteľný remienok nevyhnutný na oporu, podlhovastú penovú rukoväť pre viacpolohové uchopenie a špičku z karbidu volfrámu, ktorá je odolná voči kameňom.

Ako nastaviť palice na správnu dĺžku?

Predlaktie ruky, ktorou palicu držíte, musí zvierať s telom pravý uhol. Dĺžku nastavíte takto: stlačte tlačidlo, aby ste uvoľnili otvor, posúvajte rúrku až kým tlačidlo nevyskočí na požadovaný otvor. Na zarovnanie tlačidla s otvormi použite čiaru vytlačenú na spodnej rúrke. Nikdy neprekračujte čiaru STOP, aby ste predišli poškodeniu palice.

Používanie

Tieto turistické palice sú navrhnuté tak, aby vám pomohli držať rovnováhu, aby ste sa mohli pomocou nich odrážať a rozložiť námahu medzi ruky a nohy.
Kvôli vyššej bezpečnosti si pred odchodom a v pravidelných intervaloch overte zablokovanie palice tak, že na ňu silnejšie zatlačíte. Neukladajte na batoh počas búrky.

Tipy na údržbu

Správna údržba palíc pomáha zachovať ich optimálne vlastnosti a predlžuje ich životnosť. Ak je po použití v palici voda, rozložte diely a nechajte uschnúť. Ak je to potrebné, očistite prach alebo blato vodou alebo nasucho mäkkou kefou alebo štetcom. Po vyschnutí môžete palicu znova poskladať. Odporúčame nepokúšať sa palice naolejovať alebo namazať.

Prečo sa predávajú po 1 ks?

V Decathlone sme sa rozhodli predávať naše turistické/trekingové palice po kuse. Sčasti je to z dôvodov používania. Niektorí ľudia chcú používať iba jednu palicu. To teda zodpovedá ich potrebám. Na druhej strane, ak sa jedna z vašich palíc zlomí, môžete si kúpiť iba jednu palicu namiesto celého páru.

Príslušenstvo v predaji samostatne, vhodné pre tento model

Pružné koncovky: kód 8503858.

Letné tanieriky na palice: kód 8503854.

Zimné tanieriky na palice: kód 8503857.

Náhradný hrot (dostupný počas roku 2020): Ak má vaša palica na tubuse, hneď pod rúčkou, vytlačený kód 73859, objednajte kód. 8577675.
Ak má vaša palica na tubuse, hneď pod rúčkou, vytlačený kód 75078, objednajte kód 8577677.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hriadeľ
100% hliník
Rúčka
100% polyuretán
Tipy na skladovanie Palice skladujte bez stiahnutia nastavovacích systémov, aby sa zachovala ich napínacia sila.
Palice skladujte na suchom mieste.

Naše záväzky

Schválil Naši testovači v teréne. Okrem laboratórnych testov, náš testovací technik Théo zabezpečuje, aby každý model prešiel aj protokolovaným testom v teréne. Umožňujú overiť aspekty, ako sú pohodlie, ľahké nastavenie, vibrácie atď.
Testovanie výrobku Na účely určenia prahov sme zmerali námahu, ktorú palice znášajú v najnáročnejších podmienkach používania. Počas navrhovania je každý model podrobený laboratórnym testom, ktoré simulujú toto namáhanie (stláčanie, trojbodové ohýbanie, atď.) až kým sa nezlomia.
Osobitne tiež testujeme materiály (uťahovací moment, trhanie, atď.).Nakoniec sa tieto testy pri výrobe pravidelne opakujú, aby sa zabezpečila stála úroveň kvality.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie