Kód : 8493063
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
TREKINGOVÉ TURISTICKÉ PALICE

1 palica A100 za najnižšiu cenu na nenáročnú turistiku modrá FORCLAZ

FORCLAZ
4.5/5
DECATHLON.SK
4.69 - %

od

4.69**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

*Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
4.69 - %
Avant0Maintenant4.69**
V cene je zahrnutý recyklačný poplatok za elektrozariadenie a batérie. / Depuis le

* *Od Do

* Výpredaj od do a do vypredania zásob
* Cena od do vyčerpania zásob.
Rezervovať na predajni
Palica na príležitostné výlety do prírody v nenáročnom teréne. Jednoduchý, ale veľmi účinný systém nastavovania push-pin. Stačí stlačiť tlačidlo a hotovo.

Výhody

Ergonomický tvar Rovná rúčka z mäkkej peny. Hlavica na vrchu. Šnúrka okolo rúčky.
Možnosť nastavenia Veľmi jednoduchý a spoľahlivý nastavovací systém. 105/110/115/120 cm.
Hmotnosť 200 g/palica.
Skladnosť 3 teleskopické diely. Zložená palica: 55 cm. Šírka po zložení: ~5 cm.
Odolnosť Rúrky z hliníka 6061-T6. Veľký priemer rúrky 20/18/16 mm. Oceľový hrot.
Kompatibilita Vrátane neodnímateľného letného tanierika. Hrot sa nedá meniť.
Detail výrobku

Technický popis

Príbeh o vývoji...

Kompletne navrhnuté a overené nami. Prečo sme zvolili push-pin? Časť používateľov si nechce pri nastavovaní palíc komplikovať život. Ukázalo sa, že tento systém je jednoduchý, spoľahlivý, ľahký a lacný. Prečo väčšie rúrky? Pretože tento model je určený pre chodcov, ktorí potrebujú bezpečnosť a spoľahlivosť. Prečo rovná penová rúčka? Pretože naše testy v reálnych podmienkach ukázali, že penová rúčka je pohodlnejšia ako plastová.

Ako nastaviť palice na správnu dĺžku?

Predlaktie ruky, ktorou palicu držíte, musí zvierať s telom pravý uhol. Dĺžku nastavíte takto: stlačte tlačidlo, aby ste uvoľnili otvor, posúvajte rúrku až kým tlačidlo nevyskočí na požadovaný otvor. Na zarovnanie tlačidla s otvormi použite čiaru vytlačenú na spodnej rúrke. Nikdy neprekračujte čiaru STOP, aby ste predišli poškodeniu palice.

Používanie

Tieto turistické palice sú navrhnuté tak, aby vám pomohli držať rovnováhu, aby ste sa mohli pomocou nich podopierať a rozložiť námahu medzi ruky a nohy. Kvôli vyššej bezpečnosti si pred odchodom a v pravidelných intervaloch overte zablokovanie palice tak, že na ňu silnejšie zatlačíte. Neukladajte na batoh počas búrky.

Tipy na údržbu

Správna údržba palíc pomáha zachovať ich optimálne vlastnosti a predlžuje ich životnosť. Ak je po použití v palici voda, rozložte diely a nechajte uschnúť. Ak je to potrebné, očistite prach alebo blato vodou alebo nasucho mäkkou kefou alebo štetcom. Po vyschnutí môžete palicu znova poskladať. Odporúčame nepokúšať sa palice naolejovať alebo namazať.

Prečo sa predávajú po 1 ks?

V Decathlone sme sa rozhodli predávať naše turistické/trekingové palice po kuse. Sčasti je to z dôvodov používania. Niektorí ľudia chcú používať iba jednu palicu. To teda zodpovedá ich potrebám. Na druhej strane, ak sa jedna z vašich palíc zlomí, môžete si kúpiť iba jednu palicu namiesto celého páru.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hriadeľ
100.00% hliník
Rúčka
100.00% polyuretán
Tipy na skladovanie Palice skladujte bez stiahnutia nastavovacích systémov tak, aby ste ich nenechali v napätí, čím sa zachová ich napínacia sila. Palice skladujte na suchom mieste.

Naše záväzky

Schválil Okrem laboratórnych testov, náš testovací technik Théo zabezpečuje, aby každý model prešiel aj protokolovaným testom v teréne. Umožňuje overiť aspekty, ako sú pohodlie, jednoduché nastavenie, vibrácie atď. Odolnosť potvrdzuje aj test trvácnosti, ktorý môže trvať až 500 km.
Testovanie výrobku Na účely určenia prahov sme zmerali námahu, ktorú palice znášajú v najnáročnejších podmienkach používania. Počas navrhovania je každý model podrobený laboratórnym testom, ktoré simulujú toto namáhanie (stláčanie, trojbodové ohýbanie, atď.) až kým sa nezlomia. Osobitne tiež testujeme materiály (uťahovací moment, trhanie, atď.).Nakoniec sa tieto testy pri výrobe pravidelne opakujú, aby sa zabezpečila stála úroveň kvality.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie