Kód : 8552810
Pridať k obľúbeným
Výrobok už bol pridaný
DIEVČENSKÉ PLAVKY

Dievčenské jednodielne plavky Himae 500 Sanda modré OLAIAN

OLAIAN
4.6/5
4.6/5

Farba : Pruská modrá

Hodnotenie veľkostí
Pre túto veľkosť zatiaľ nie je hodnotenie
DECATHLON.SK
Náš návrhársky tím navrhol tieto jednodielne plavky pre mladé pokročilé surfistky do metrových vĺn. Tieto 1-dielne plavky Himae sú určené pre pokročilé surfistky, aby mali plavky s dobrým držaním vo vlnách a voľnosťou pohybu pri pádlovaní.

Výhody

Drží na tele aj vo vlnách Tvar držiaci na vlnách vyšších ako jeden meter.

Technický popis

Si pokročilá surfistka

Surfovanie je jeden z tvojich obľúbených športov a surfuješ pravidelne v teplých vodách. Počas surfovania vesluješ až do line up v polohe kačky alebo korytnačky. Všetko závisí od toho, či máš shortboard, alebo longboard. Často padáš a si zvyknutá obiť sa pod vodou. Chceš, aby tvoje plavky zostali pri pohybe na svojom mieste a aby ti neprekážali pri veslovaní.

Typ postavy

Vytvorili sme tieto jednodielne plavky so šortkami pre všetky mladé surfistky, ktoré túžia surfovať bez toho, aby sa museli báť, či ich plavky dobre zakrývajú. Strih je vytvorený tak, aby uľahčoval obliekanie. Prispôsobia sa každej postave.

Veľkosť dievčenských plaviek

V Decathlone vytvárame plavky pre mladé surfistky, pričom berieme do úvahy ich rast, preto systematicky priraďujeme postavu k veľkosti, teda zohľadňujeme výšku dieťaťa, pretože vek nestačí na zaručenie správnej veľkosti. Dve mladé dievčatá vo veku 10 rokov môžu mať úplne odlišné veľkosti, rozmery, hmotnosť a telesnú stavbu. Odporúčame tiež vyskúšanie v kabínke, ak je to možné.

Naše tvary dievčenských plaviek

Vzťah medzi vekom a výškou postavy, ktorý možno vidieť na etiketách našich plaviek:
4/5 rokov: od 105 do 114 cm. 5/6 rokov: od 115 do 124 cm. 7/8 rokov: od 125 do 132 cm. 8/9 rokov: od 133 do 142 cm. 10/11 rokov: od 143 do 150 cm. 12/13 rokov: od 151 do 160 cm. 14/15 rokov: od 161 do 169 cm.

Veľkosť na sucho a veľkosť na mokro

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

Testy držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich pomocou vzorky aspoň 12 surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Cieľom tohto postupu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie

Olaian je nová značka vybavenia pre surf a bodyboard od Decathlonu so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. Naše vývojové centrum sa nachádza priamo pri mori, takže môžeme naše produkty otestovať v praxi, aby sme sa presvedčili o ich vlastnostiach.

Čo je značka Olaian?

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie.
Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky a zároveň ich aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách, pohodlie a odolnosť.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa vypočítava z jeho celého životného cyklu pomocou rôznych ukazovateľov. Celková známka ABCDE vám pomôže jednoducho identifikovať výrobok s najmenším negatívnym vplyvom na životné prostredie, vzájomne porovnávajúc jednotlivé výrobky (tričká, nohavice, batohy). Decathlon dobrovoľne zverejňuje tieto údaje.
Viac informácií na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zloženie/rady

Zloženie
Hlavná tkanina
80% polyamid, 20% elastan
Podšívka
100% polyester
Všitý diel
82% polyester, 18% elastan
Tipy na údržbu Po použití opláchnite v čistej vode.
Odporúčanie pri praní
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Perte v práčke - max. 30 °C - veľmi šetrný postup
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nepoužívajte bieliace prostriedky
Nesušte v bubnovej sušičke
Nesušte v bubnovej sušičke
Nežehlite
Nežehlite
Nečistite chemicky
Nečistite chemicky
Obmedzenie v používaní Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

Naše záväzky

Schválil Naše mladé testerky z Olaianu, ktoré plavky vyskúšali v reálnych podmienkach v Baskicku v blízkosti nášho návrhárskeho strediska.
Testovanie výrobku Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: testy pružnosti a stability látky, stálosť farieb pri odieraní, praní, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu a celková odolnosť výrobku po niekoľkých praniach.
Záruka 2 roky

Vaše hodnotenie